Aloha Evleri’nde 450 bin dolara daire

Aloha Evleri’nde 450 bin dolara daire

Ankara Gaziosmanpaşa’da yapılan Aloha Evleri’nde fiyatlar 450 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiyor

AlohaYapı Endüstrisi tarafından Gazi Osman Paşa Büyük Esat Vadisi'nde hayata geçirilen Aloha Evleri, 3 blokta 51 normal ve 15 dubleks konuttan oluşuyor. Sitede büyüklükleri 224 metrekareden başlayıp 488 metrekareye kadar çıkan bahçe ve çatı dublekslerinin de yer aldığı değişik konut tipleri bulunuyor.
Aloha Evleri'nde fiyatlar 450 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiyor. Yüzde 20 peşinat ödenen konutlar 120 aya kadar yüzde 0.89 faizle satın alınabiliyor.
72 bin 510 metrekarelik bir orman içinde bulunan proje 17 bin 735 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Nisan ayında oturumun başlayacağı sitede sincaplar ve kaplumbağalar da bulunacak. Hobi bahçelerinin de yer alacağı sitede ayrıca her daireye, yaz aylarında her pazar günü, sebze ve meyve bahçelerindeki organik ürünlerden hazırlanan küçük bir sepet verilecek.
Akıllı ev teknolojisi bulunan Aloha Evleri'nde konutlar birbirleriyle hiç ortak duvarı olmayan sessiz ve özel sistemlere sahip olarak tasarlandı. Her bir evden özel bir asansör ile SPA/Spor ve Sağlık Kulübü olan Oxygen Club'a girilebiliyor.

İletişim bilgileri
Web: www.alohaevleri.com.tr       
E-posta: info@alohaevleri.com.tr
Tel: 0312 495 11 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz