Akkoza Koza Şehir'de 130 bin liraya daire!

Akkoza Koza Şehir'de 130 bin liraya daire!

Akkoza Esenyurt projesinde 3. faz olan Akkoza Koza Şehir projesi satışa çıkıt. Esenyurt projesi Akkoza Koza Şehir’de fiyatlar 130 bin liradan başlıyor

 


Garanti Koza'nın 1 ve 2'inci fazlarda Akiş ortaklığıyla yürüttüğü Akkoza evlerinin 3'üncü fazını oluşturan Akkoza Koza Şehir projesinde inşaat başladı. Akkoza evleri Koza Şehir 3'üncü faz yüzde 100 Garanti Koza tarafından iki etap halinde inşa ediliyor. Akkoza Koza Şehir birinci etabının Aralık 2011 tarihinde tamamlanması planlanıyor.
166 bin 500 metrekarelik toplam kapalı inşaat alanına sahip olan Akkoza evleri Koza Şehir evleri 44 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yer alıyor.
 
Koza Şehir evlerinde 1'in etapta 401, 2'inci etapta 445 olmak üzere toplam 846 konut inşa edilmesi planlanıyor. Koza Şehir'deki Koza Cadde'de 41 dükkân bulunurken, dükkânların büyüklükleri 62 ila bin 503 metrekare arasında değişiyor.
Akkoza projesi Koza Şehir Esenyurt'ta satışa sunulacak dairelerin metrekareleri ise; Penthouse daireler 483,7 metrekare, 1+1 daireler 58,0 metrekare, 2+1 daireler 108,5 metrekare, 3+1 daireler 155,6 metrekare, 4+1 daireler ise 242,0 metrekare olarak belirlendi. Akkoza Esenyurt Koza Şehir projesinde konut fiyatları 130 bin liradan başlıyor.

Akkoza evleri 5500 konuttan oluşuyor
450 bin metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Akkoza evleri, 5 bin 500 konutu ve her ayrıntısı ile düşünülmüş sosyal alanları kapsıyor. Dünyaca ünlü A.B.D. merkezli mimarlık firması Development Design Group imzasını taşıyan Akkoza Esenyurt'ta inşaat 2007 Ağustos ayında başladı. Esenyurt Akkoza projesi konut, alışveriş merkezi ve sunduğu yaşam alanları ile İstanbul'un en büyük projelerinden sayılıyor.
 
Esenyurt Akkoza projesinde dünyanın önde gelen markalarını barındıran 210 bin metrekarelik 4 katlı Esenyurt Akbatı alışveriş merkezi, okul, hastane, dinlenme alanı ve parkların yanı sıra 20 bin metrekare açık, 5 bin metrekare net kapalı alana sahip spor merkezi Club İstanbul da yer alıyor.
 
Akkoza Esenyurt'ta yer alan bir diğer sosyal olanak ise 3 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Festival Park… Konserlere ve gösterilere ev sahipliği yapması planlanan Festival Park, 5 bin kişiyi aynı anda ağırlamaya hazırlanıyor.
Akkoza evleri toplam 5 bin 500 konuttan oluşuyor ve büyüklükleri 50-658 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve penthouse daire alternatifleri Esenyurt Akkoza konutlarında özel güvenlik, kapalı otopark, ankastre mutfak ve depo alanı gibi ihtiyaç duyulan her türlü olanak sunuluyor. Esenyurt Akkoza evlerindeki konutların önemli özelliklerinden birisi de brüt kat yüksekliğinin standart 2.90 metre yerine 3.20 metre olması. Bu özellik Akkoza Esenyurt'ta mekânlara büyük bir ferahlık sağlıyor.
 
Koza Şehir'de şimdiden yüzde 35'i satıldı
Akkoza Koza Şehir etabının tanıtımınnda bir konuşma yapan Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Murat Binark, şunları söyledi:
“Garanti Koza'nın en büyük yatırımlarından biri olan Akkoza Esenyurt projemizin üçüncü faz inşaatı olan Koza Şehir Esenyurt'un satışına başladığımızı duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ortağımızla bir görev bölümü yaptık. Garanti Koza gayrimenkul alanındaki uzmanlığını projenin 3'üncü fazı olan Esenyurt Koza Şehir evlerinde de göstermeye devam edecek. İki kurumun kendi uzmanlık alanlarında ilerleyeceği yeni ortaklık yapımızın Koza Şehir Esenyurt projemizi daha olumlu etkileyeceğine inanıyoruz. Esenyurt Koza Şehir konutlarında yer alan gayrimenkullerin yüzde 30-35'ini daha projenin inşaatına başlamadan sattık. Yüzde 100 Garanti Koza sahipliğinde ilerleyen Koza Şehir esenyurt'taki konut ve dükkânların yatırımcılardan ve yüksek yaşam kalitesi standartlarında konut sahibi olmak isteyenlerden gördüğü büyük ilgi, Koza Şehir evlerine ve şirketimize olan güvenin en somut kanıtı diye düşünüyoruz.”
 
Koza Şehir Esenyurt'ta bölgesel ısınma olacak!
Ahmet Murat Binark, Esenyurt Koza Şehir projesinde, Avrupa'da toplu konut ve sitelerde kullanılan ‘bölgesel ısıtma' sisteminden de yaralanılacağını belirterek, şöyle devam etti:
“Esenyurt Koza Şehirliler sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını doğalgaza göre yüzde 15 daha az bir maliyetle karşılayacaklar. Sosyal olanakları açısından sakinleri için benzersiz alternatifler sunan Esenyurt Koza Şehir evleri, Akkoza'da konut sahibi olan her aileyi kayıt için ekstra ücret ödemeden, Club İstanbul üyesi yapacak. Bunun yanı sıra Akkoza Koza Şehir projesinde Koza Cadde mağazaları, okul, hastane, Festival Park ve alışveriş merkezi Koza Şehir'lilere sunulan diğer sosyal imkânlar arasında yer alıyor. Akkoza Esenyurt projesi nedeniyle bölge çevre sakinleri tarafından şimdiden ‘Akkoza Mahallesi' olarak anılıyor. Bu da Koza Şehir'lilere kendilerine özel küçük bir şehir sahibi olmanın mutluluğunu yaşatıyor. TEM bağlantısıyla kendi küçük şehirlerine ulaşım için zorluk çekmeyecekler.”

Rakamlarla Koza Şehir Esenyurt
Koza Şehir (3'üncü faz) yüzde 100 Garanti Koza tarafından iki etap halinde inşa ediliyor.
Koza Şehir birinci etabının Aralık 2011 tarihinde tamamlanması planlanıyor.
Koza Şehir 166 bin 500 metrekarelik toplam kapalı inşaat alanına sahiptir.
Koza Şehir 44 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yer alıyor.
Koza Şehir'de 1'in etapta 401, 2'inci etapta 445 olmak üzere toplam 846 konut inşa edilmesi planlanıyor.
Koza Şehir'deki Koza Cadde'de 41 dükkân bulunuyor.
Koza Şehir'deki dükkânların büyüklükleri 62 ila bin 503 metrekare arasında değişiyor.
Koza Şehir'de satışa sunulacak dairelerin metrekareleri ise;
Penthouse daireler 483,7 metrekare, 1+1 daireler 58,0 metrekare, 2+1 daireler 108,5 metrekare, 3+1 daireler 155,6 metrekare, 4+1 daireler ise 242,0 metrekaredir.
 
Rakamlarla Akkoza Esenyurt
Akkoza projesi 2007 yılı Aralık ayında başladı. 
Akkoza 1'inci ve 2'nci faz yüzde 75 Garanti Koza, yüzde 25 Akiş ortaklığı ile inşa ediliyor.
Tüm Akkoza projesinde 5 bin 500 konut yapılması planlanmaktadır.
Tüm Akkoza projesinde AVM dışında toplam 89 dükkân yer alıyor.
Akkoza projesi 1'inci ve 2'nci fazlarda toplam 1622 konut bulunmaktadır.
Akkoza'nın toplam konut alanı 718 bin metrekare.
Akkoza konutları yaklaşık 1 milyar Dolarlık bir yatırımla gerçekleştiriliyor.
Akkoza projesi 450 bin metrekarelik bir arazi üzerine konumlandırıldı.
Akkoza içerisinde bulunan alışveriş merkezinin 210 bin metrekarelik kapalı alanı bulunuyor.
Akkoza içerisinde yer alan 3 bin metrekarelik Festival Park 5 bin kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip.
Akkoza projesinde, 20 bin metrekare açık, 5 bin metrekare net kapalı alana sahip spor merkezi Club İstanbul yer alıyor.
Akkoza'da yer alan konutların büyüklükleri 50 ila 658 metrekare arasında değişiyor.
 
 

Esenyurt Koza Şehir evleri iletişim bilgileri
Web: www.ak-koza.com
Tel: 444 99 33


 

  • Etiketler:

Yorum Yaz