Ağaoğlu My Towerland’de 250 bin liraya tasarruflu daire!

Ağaoğlu My Towerland’de 250 bin liraya tasarruflu daire!

Ağaoğlu İnşaat’ın Ataşehir'de devam eden en son projesi olan Ağaoğlu My Towerland Ataşehir sosyal imkanların ön plana çıktığı bir proje olarak dikkat çekiyor

 

 

 

Ağaoğlu My Towerland Ataşehir'de en düşük konut fiyatı 250 bin lira. Ağaoğlu My Towerland Ataşehir'de kapalı otopark, açık havuz, dinlenme alanları, kreş, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, yangın alarm sistemi, fitness center, sauna, buhar banyosu gibi sosyal olanaklar bulunuyor. Ayrıca özel Ağaoğlu projelerinde yer alan sosyal ve sportif yaşam merkezi “My Club” da geniş spor imkanlarıyla Ağaoğlu My Towerland Ataşehir içinde yer alıyor. Ağaoğlu My Towerland Ataşehir'in ilk etabı olan ve çatısında bahçelerin yer aldığı Sky Towers.
 
Sky Towers etabında en düşük fiyatı 250 bin TL, en yüksek fiyatı ise 268 bin TL olmak üzere 64 metrekare büyüklüğünde toplam 134 adet 1+1 daire yer alıyor.
Sky Towers'da 82 adet  2+1 dairelerde ise en düşük fiyat 377 bin TL, metrekaresi en büyük dairenin en yüksek fiyatı ise 498 bin TL.
 
Toplam 3636 daireden oluşan Ağaoğlu My Towerland Ataşehir'in 2012 yılında teslim edilmesi planlanıyor.
 Ağaoğlu, daha önceki projelerinde olduğu gibi Ataşehir My Towerland projesinde de tüketiciye ödeme kolaylıkları sağlayan kampanyalar hazırladı. Tüketicinin ödeme gücüne göre oluşturulabilen esnek ödeme modeli sayesinde, kişiye özel ödeme planları hazırlanabilecek veya uygun koşullarla banka kredisinden yararlanılabilecek.
Ana arterlere olan ulaşım kolaylığı ile ön plana çıkan Ağaoğlu My Towerland sosyal olanaklarıyla ailelerin ve bireylerinin ihtiyaçlarına hitap eden bir yaşam merkezi olarak bünyesinde fitness salonu, sauna, buhar odaları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu ve alışveriş alanları gibi gelişmiş sosyal alanlara sahip.
 
Ağaoğlu Türkiye'de ilk kez Ataşehir My Towerland projesinde tüketilecek enerjiyi yüzde 100 yenilenebilir kaynaktan alacak, sakinler yüzde 20 ucuza kullanacak
 

Ağaoğlu My Towerland iletişim bilgileri
Web: www.mytowerland.com
Web: www.agaoglu.com.tr
E-posta: info@agaoglu.com.tr
Tel: 444 6 777

  • Etiketler:

Yorum Yaz