67 soruda İstanbul Lounge Halkalı! 86 bin TL’ye!

67 soruda İstanbul Lounge Halkalı! 86 bin TL’ye!

Eroğlu Yapı, İstanbul Küçükçekmece-Halkalı bölgesinde inşa ettiği yeni projesi İstanbul Lounge’ı satışa çıkardı. İstanbul lounge’da fiyatlar 86 bin TL’den başlıyor

 

Eroğlu Yapı, değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece-Halkalı bölgesinde, benzerlerinden ayrılacak bir projeye imza attı. Eroğlu Yapı metrekaresi “herşey dahil” 1.500 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılan İstanbul Lounge ile herkesi sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapmayı hedefliyor.

Daire sahipleri, 120 ay vadeye kadar ödeme seçenekleri bulunan projede, yüzde 0,76'dan başlayan banka faiz oranlarıyla en ekonomik ödeme imkânlarıyla buluşturuluyor.

Eroğlu Yapı,  değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece-Halkalı'da sıra dışı bir projeye imza attı. Mimarisi, yeşil alanları ve sosyal imkânları ile dikkat çeken projede, büyüklükleri 56 - 204 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar pek çok farklı daire alternatifi bulunuyor. Projede ayrıca sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1'ler ve kent villaları, sahiplerini bekliyor.

4500 TL peşinatla satılıyor

Metrekaresi yaklaşık 1.500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan İstanbul Lounge'da yüzde 5'i teşkil eden; 1+1 için 4.500, 2+1 için 8.000, 3+1 için 10.500, 4+1 için ise 18.000 TL'den başlayan peşinatlarla ev sahibi olunabilecek. İstanbul lounge'de 1+1 konutlar 86 bin ile 175 bin TL, 2+1'ler 150 bin TL ile 320 bin TL, 3+1'ler 200 bin ile 460 bin TL ve 4+1'ler de 355 bin TL ile 426 bin TL arasındaki fiyatlardan satılıyor.

İnşaatına ekimde başlanacak İstanbul lounge'de inşaat 24 ayda tamamlanarak Ekim 2012'de teslim edilecek.

 

İşte soru ve cevaplarla Eroğlu Yapı'nın yeni projesi İstanbul Lounge halkalı….

 

 

Arsa sahibi özel bir maliktir. Eroğlu Eroğlu Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme San. Tic. A.Ş. olarak satış ve inşaat hakları kat karşılığı sözleşme ile devir alınmıştır.

Yüksek binaların gölgesini görmeden, ferah, yeşil alanları, bölgede farklılaşan mimarisi ile dikkat çeken İstanbul Lounge projesi, Avrupa yakasında Küçükçekmece Gölü'nü en güzel gören konumda yer almaktadır.

1997 yılında kurulan Eroğlu Yapı bugüne kadar ağırlıklı olarak ticari projeler hayata geçirmiştir. Konut olarak ilk projesi Sarıyer'deki Oksizen Konaklarıdır. Aynı zamanda yılın son çeyreğinde Merter ve Gürpınar projelerini hayata geçirmeyi planlıyor.Öncelikli bilgi sahibi olmak için lütfen web sitemizden www.erogluyapi.com.tr ya da Çağrı Merkezimizden 444 37 97' üye olunuz.

Adres: Altınşehir İstanbul Cd. Halkalı Küçükçekmece İstanbul

İstanbul Lounge Projesi, Uluslararası Doğa ve Eğlence Parkı'nın hemen yakınında inşaa ediliyor.Aracınızla ulaşmak isterseniz; Bahçeşehir yönünden ve FSM köprüsünden gelinirse, Tem otoyolundan Bahçeşehir istikametinde Mahmut Bey Tem gişelerinden önceki Olimpiyat Parkı çıkışı tabelalarından sonra sadece 10 dakika da ulaşabilirsiniz.

E5'ten gelmek isterseniz, Havaalanı sapağından Basın Ekspres yolu üzerinde ilk Halkalı sapağından hiç bir yere sapmadan Halkalı meydana çıkılır.Meydanda Mehmet Akif Ersoy Göğüs Hastalıkları Hastanesi önünde 1 km ileride sağda yer almaktadır.

İstanbul Lounge; Olimpiyat Stadına sadece bir kaç dakika, Atatürk Havalimanı'na sadece 8km, Bakırköy Deniz otobüsü'ne14km, Otogar-Bauhause'a 13km, E6 Karayolu'na 5km, İstoç'a /km, Hürriyet Gazetesi'ne 3km, ATV-Habertürk'e 6km, Kanal D ve Milliyet ve Dünya Gazetesi'ne 7km mesafededir.

Toplu taşıma ile; İ.E.T.T'nin 98-S Bakırköy-Konutbirlik aracı ile İstanbul Lounge projesine ulaşabilirsiniz.

Satış ofisimizde hergün saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Toplam proje alanı 68.300m2, konut alanı 85.000m2, bina yerleşimi dışında kalan 50bin m2 alan; rekreasyon, yeşil, ve sosyal alan olarak planlanacaktır.

Proje içinde yer alan 19 adet blok üzere toplam 757 bağımsız bölüm vardır.

Tüm siteye ait bina yapım ruhsatı bulunmaktadır.

Projemizin teslim tarihi Ekim 2012'dir.

Projede göl manzaralı dairelerimiz bulunmaktadır.

Yapı taşıyıcı sistemi son Deprem Yönetmeliğine uygun betonarme perde ve kolon, temel sistemi ise radye jeneral ve/veya kazıklı radye jeneral temeldir.

Beton kalitesi C 35 (BS35), beton dayanımı 350 kg/cm², beton çeliği sınıfı S 420 (BÇIII) olarak seçilmiştir.

Her blok için ayrı ayrı zemin etüdleri yaptırılmıştır.Zeminde gerektiğinde jet-grout / fore kazık sistem kullanılacaktır.

Satış ofisimizden projemize ait zemin etüd raporunu alabilirsiniz.

Daireler için gerekli detaylar daire mahal listelerinde belirtilmektedir.

İstanbul Lounge Projesinde her zevke ve ihtiyaca hitap eden çok çeşitli daire tipi mevcuttur. (1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 Dubleks) Dairelerimiz 56m2'den 227m2' ye kadar değişmektedir.

Liste fiyatına KDV (%1), abonmanlık, altyapı, cins tashih harcı, iskan harcı bedelleri dahildir.

Garanti süresi yasa kapsamında; ince işçilik için 2 yıl, kaba işçilik için 5 yıldır.

Daire sahibinden alınan vekaletname ile Eroğlu Yapı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tüm daireler mahal listesine uygun teslim edilmektedir.

Site Yönetimi için site içinde ofis alanı düzenlenecektir.

Site yönetim planından detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Aidatlar m2 için 1-1,5TL arasında olması beklenmektedir.

Sadece daire sakinlerin kullanacağı kafeterya olacaktır.

Daireler işyeri olarak kullanılamaz.

Evet. Daireler tüm site peyzaj projesine uygun olarak yapılan alanlarla teslim edeilecektir.

Satın aldığınız daire için Eroğlu tarafından belirlenen alternatifler arasından parke renk seçimi, mutfak dolap kapağında renk seçimi ve banyolarda fayans, bordür, seramikte renk seçimi gerçekleştirilecektir. Firma alternatifleri dışında bir imalata izin verilmemektedir.

İstanbul Lounge projesinde daire m2'leri brüttür. Brüt alana; bağımsız bölümün duvarları dışından hesaplanan balkonlar dahil alanına, bağımsız bölüme koridor merdiven ve giriş holünden düşen payın da ilave edilmesi sonucu bulunan m2 ile ifade edilen büyüklüktür. Bu alana asansör boşluğu, havalandırma, baca boşlukları, teraslar ve yangın merdiveni dahil değildir.

Esnek duvar çözümleri yaratabilmek maksimum kullanım tarzlarına olanak sağlayabilmek için tünel kalıp sistemi tercih edilmemiştir.

İstanbul Lounge Projesi tek düze bir mimari yapıya sahip olmayıp farklı yüksekliklerdeki binalarıyla konsept olarak göz zevkine de hitap etmektedir.

Blok yükseklikleri zemin+4kat ile zemin +15 kat arasında olup farklı yükseklikte ki binalarda farklı alternatifler sunulmaktadır.

İstanbul Lounge projesinde daireler dekorasyonu tamamlanmış olarak teslim edilmektedir.

Dairelerde net kat yüksekliği yaklaşık 2.60 m.'dir.

Bina temelleri ve bodrum katlar projelerine uygun olarak bohçalama yöntemi ile sudan yalıtılacaktır.Bodrum tavanlarına ve perdelerine, projelerine uygun olarak ısı yalıtımı yapılacaktır.Tüm blokların çatılarında ısı ve su yalıtımı projelerine uygun şekilde yapılacaktır. Tüm ıslak hacimlerde su yalıtımı yapılacaktır.Hidrofor ve su depolarının olduğu mekanlarda gerekli ses yalıtımı yapılacaktır.Darbe sesi yalıtımı için daire içi döşemelerde elyaf katkılı ses yalıtım şiltesi kullanılacaktır.Dış cephede ısı yalıtımını sağlayan mantolama sistemi ve/veya projesine uygun şekilde cephede ısı yalıtımı üzerine seramik dış cephe kaplama malzemesi uygulanacaktır.Bloklarda her iki bağımsız bölüm ve her kat arasında ısı yalıtımı yapılacaktır.

Tüm blokların çatılarında ısı ve su yalıtımı yapılacaktır.Teras çatılar projesine uygn yerlerde yeşil çatı planlanacaktır.

Elektrik kesilmelerinde yol, çevre aydınlatmaları, blok girişleri, bina su ve yangın deposu hidroforları, asansör, intercom, her türlü yangın alarm tertibatı ve santrali, merdiven ve kat holleri, merkezi sistemler, kapalı otoparkların enerji ihtiyacını yedekleyerek karşılamak üzere merkezi jeneratör tesis edilecektir.

Hidrofor mevcut olacaktır.

Sitede reserve olarak 2 günlük su deposu yapılacaktır.

Dairelerin kullanabileceği depo alanı oluşturulacaktır.Depolar otopark otopark katında bulunacaktır.

Hayır. Teraslar hiçbir şekilde kapatılamaz.

Sadece ahşap teraslı dairelerde bahçe kullanımı olacaktır.

Her dairenin ısıtması doğalgaz yakıtlı sıcak su kazanları ve merkezi sistem ile sağlanacaktır.Her bağımsız birimin girişine konacak olan digital ısı sayaçları(pay ölçer) yardımı ile ilgili birimin kullandığı miktarda ve ortak alanlardan hissesine düşen miktarda enerji sarfiyatı ölçümlenecek ve faturalandırılacaktır.

Her dairede Türk Telekom şartnamelerine ve projesine uygun Eroğlu tarafından her daireye 4 adet harici telefon hattı için altyapı kurulacaktır.

Daire içlerine projesine uygun telefon, data ve tv prizleri konulacaktır.Tüm dairelerde internet altyapısı için CAT-5 network kablolaması yapılacaktır.Tv tesisatları digitürk, d-smart, izlenecek şekilde projelendirilecek.Türk Telekom tarafından kablolu yayın sisteminin gerçekleştirilmesi halinde kullanılmak üzere site içi genel altyapı borulama sistemi yapılacatır.

Tüm dairelerde salona 1 adet split klima takılacaktır. 3+1 ve 4+1 ebeveyn yatak odasında split klima sistemi altyapısı sistemi altyapısı hazırlanacaktır.

Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolları, basketbol sahası, tenis kortu, futbol sahası, bisiklet parkuru, çocuk oyun parkları, yansıma havuzları, farklı yaşlara yönelik cafe bulunmaktadır.

Sosyal tesisleri site sakinleri tarafından ücretsiz kullanılabilecektir.

Projede açık ve kapalı olmak üzere toplam 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır.1 adet 228m2 açık havuz, çocuk havuzu 55m2, kaydıraklı havuz 103m2, kapalı havuz 230m2 büyüklüğünde olacaktır.

Dairelerden bina girişleri ve güvenlik noktaları ile görüntülü görüşme imkanı sunulacaktır.

İstanbul Lounge projesinde 1 adet site girişi olacaktır.

Daire sahipleri ve misafirler için yeterli sayıda açık ve kapalı otopark alanı yapılacaktır. Kapalı otoparklardan toprak üstüne çıkmadan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım sağlanacaktır.

Site konseptinde engelli ve çocuk arabası sirkülâsyonu düşünülerek gerekli uygulamalar yapılacaktır. Her platforma ve bina içi asansörlere ulaşımları sağlanacaktır. Sosyal Tesis de (Havuzun bulunduğu alan hariç) engelli ve çocuk arabası girecek şekilde planlanacaktır. Sosyal Tesis tuvaletinde engelliler için de tuvalet kullanım imkânı sunulacak şekilde tasarım yapılacaktır. Ayrıca kapalı otoparklara engelli ulaşımı sağlanacaktır.

Bu konu hakkında 444 37 97 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Alıcı tarafından dairenin teslim tarihinden itibren 30 gün içinde teslim alınmaması halinde, alıcı konutun korunması hizmeti karşılığı olarak satış sözleşmesinde belirtilen bedeli satıcıya ödemekle yükümlüdür.

Mütekabiliyet esasına göre Türkiye'den gayrimenkul alabilecek yabancı uyrukluların hepsi İstanbul Lounge projesinden daire alabilir.

Yönetim stratejileri oluşturmak amacıyla mevcut kaynaklar gözönüne alınarak iş stratejileri ve hedeflerini gerçekleştirmek, ihtiyaçlar doğrultusunda seçme ve yerleştirme yönetiminin belirlenmesi, bütçelendirme, ücretlendirme, işe alım metodları, değerlendirme yöntemleri, işyeri çalışma koşulları eğitim ve geliştirme politikalarının belirlenmesini sağlamaktır.

Evet. Daireyi şirket adına alabilirsiniz.

Vekaleten konut satın alabilirsiniz. Ancak öncelikle vekil olduğunuz kişinin size noter onaylı "Taşınmaz satın alma" vekaletnamesi vermesi ve daireyi adına satın aldığınız kişinin kendisinden istenen tüm evrakları temin etmesi gerekmektedir. Vekil olduğunuz kişi kredili alım yapmak istiyorsa kredi başvurusunu kendi adına yapacaktır ve kredi sözleşmesini kendi imzalayacaktır.

Çocuğunuz 18 yaşından küçükse velayeten konut satın alailirsiniz. Velayeten satışlarda banka kredisi kullanılamamaktadır, sadece peşin satış yapılmaktadır. Velayeten alımlarda anne ve baba çocukları adına birlikte konut almak durumundadırlar.

Bağımsız bölüm birden fazla kişi tarafından satın alınabilir.

Anlaşmalı olduğumuz bankalardan kredi kullanabilirsiniz.

Rezervasyon yapılmamaktadır. Satış ofisimize gelmeniz ve satış işlemleri için satış temsilcileri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Seçtiğiniz daire ile ilgili kararınızın kesin olduğunun belirlenerek satış işlemlerine başlanabilmesi için satış bedelinin %1'i oranında pişmanlık tazminatı alınmaktadır.

Daire almaktan vazgeçmeniz durumunda imzalamış olduğunuz taahhütname gereği, ödemiş olduğunuz pişmanlık tazminatı geri ödenmemektedir.

Evet. Tapu sadece sözleşmede yazan isme verilir.

Daire tesliminde tapu teslimi yapılmaktadır.

Daire teslimleri yapıldıktan sonra Eroğlu Yapı'ya kat malikleri tarafından verilecek vekaletname ile ilgili makamlara başvuru işlemleri gerçekleştirilecektir.

Tapu alım masrafları daire fiyatına dahildir.Ayrıca bir ödeme talep edilmez.

Talep ettiğiniz takdirde satış ofisinde randevu verilerek noter huzurunda sözleşmenizi imzalayabiliyorsunuz.

Evet dairenizi 3. şahıslara satıcının bilgi ve rızası dahilinde devir edebilirsiniz.

Hayır. Eroğlu devir işleminden herhangi bir komisyon talep etmemektedir.Devir işlemlerinden doğan ilgili vergi, resim, harç, vs. tüm masraflar devir alan tarafından ödenir.

 

DAİRE TİPİ

BÜRÜT M² AĞIRLIĞI

FİYAT ARALIĞI

TOPLAM ADET

ADET

1+1

55.78 - 76.42

86,500 - 115,000 TL

115,000 - 130,000 TL

130,000 - 160,000 TL

160,000 - 173,000 TL

236

36

75

111

14

2+1

83.70 - 158.33

152,700 - 180,000 TL

180,000 - 200,000 TL

200,000 - 245,000 TL

245,000 - 319,900 TL

313

52

570

50

10

3+1

127.22 - 171.109

207,000 - 250,000 TL

250.000 - 275.000 TL

275,000 - 299,000 TL

299,000 - 350,000 TL

335,000 - 391,000 TL

450,000 - 463,300 TL

169

33

105

94

37

41

3

4+1

186.46 - 204.22

355,900 - 426,000 TL

660,000 - 661,200 TL

11

10

1

4+1 DUBLEKS

183.05 - 227.81

368,600 - 450,000 TL

460,000 - 500,800 TL

28

13

15

 

İstanbul lounge iletişim bilgileri

Web: http://www.erogluyapi.com.tr/

E-posta:  info@erogluyapi.com.tr

Tel: 444 37 97 

  • Etiketler:

Yorum Yaz