3S Kale Topaz Topkapı Residence satışta!

3S Kale Topaz Topkapı Residence satışta!

3S Kale'nin Topkapı projesi Topaz Residence'ta metrekare satış fiyatları 13.500 TL'den başlıyor.

3S Kale tarafından Topkapı'da hayata geçirilmekte olan Topaz Residence projesinde metrekare fiyatları 13.500 TL'den başlıyor. Farklı ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede konutlarla birlikte ofis alanları yer alıyor. Aralık 2022 tarihinde teslimleri gerçekleştirilecek olan projede 228 daire yer alıyor.

Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul'un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı'da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin silüetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

Mimarisi, dünya çapında ödüllü Viva Architects tarafından hazırlanan TOPAZ Residence projesi talebin yüksek, nitelikli arzın düşük olduğu Topkapı bölgesindeki konut ve ofis ıhtiyacına benzersiz bir çözüm sunuyor.

3S Kale Holding'in yatırımcısı ve geliştiricisi olduğu TOPAZ Residence projesi hem yerleşim hem de yatırım amacıyla büyük kazanç potansiyeli taşıyor.

Gayrimenkul alanında köklü geçmişinden gelen güven ve kalite anlayışını imza attığı projelere yansıtan 3S Kale Holding'in, yatırımcısı ve geliştiricisi olduğu TOPAZ Residence projesinde ön satış süreci başladı. Talebin yüksek, nitelikli arzın düşük olduğu Topkapı'da büyük heyecanla beklenen proje, bölgenin konut ve ofis ıhtiyacına benzersiz bir çözüm sunuyor. 3S Kale TOPAZ Residence, şehrin silüetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

On lansmana özel olarak peşin 13.500 TL, yüzde 30 peşin, 24 ay vadeli satış seçeneğiyle 15.000 TL metrekare fiyatıyla satışa çıkan projede, daire fiyatları 828.000 TL ila 2 milyon 120 bin TL arasında değişiyor. Projede anahtar tesliminin, Aralık 2022'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Her ihtiyaca göre konut büyüklüğü

Mimarisi, dünya çapında ödüllere sahip Viva Architects tarafından hazırlanan 3S Kale TOPAZ Residence, yani basındaki 3 büyük üniversitedeki öğrenciler, bölgede çalışan binlerce profesyonel ve çekirdek ailelere yönelik metrekarelerde planlandı. Modern mimariyi yansıtan 228 dairede, farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmış ergonomik, akıllı 1+1 ve açık / kapalı mutfaklı 2+1 tip daire ve yeni çalışma trendlerine uygun ‘Ev-Ofis' seçenekleri bulunuyor.

Her yere kolay ve hızlı ulaşım

Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler ve Yeşilköy gibi İstanbul'un köklü semtlerine komşu olan TOPAZ Residence, İstanbul'un gerçek merkezinde yaşama ayrıcalığı sunuyor. Şehir içi ulaşımın kalbi olan E-5 Çevreyolu'ndan direkt TOPAZ Residence'a girebilme imkâni sağlayan bir giriş mevcut. Yine otomobille 10 dakikada ulaşılabilen Avrasya Tüneli ile Anadolu Yakası'na geçmek ise sadece 20 dakika. Hiç trafiğe takılmadan hızlı ulaşım alternatiflerini kullanmak isteyenler için Davutpaşa YTÜ ve Merter Metro İstasyonu, Cevizlibağ Metrobüs İstasyonu ve Cevizlibağ Tramvay durağı da yürüme mesafesinde yer alıyor. Kara ve hava ulaşımı alternatiflerinin yanı sıra Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde yolculuk etmek isteyenler içinse deniz otobüsleri ve vapurlar hemen yani başında bulunuyor.

Evden çalışmak artık daha keyifli olacak

Pandemiyle birlikte hayatımıza giren yeni çalışma dinamikleri Ev-Ofis dönüşümünü hızlandırdı. TOPAZ Residence'da evden çalışmanın rahatlığını yaşamak isteyenler için, tüm gereksinimlere çözüm sunacak şekilde tasarlanmış Ev-Ofis seçenekleri mevcut. 1+1 ve küçük 2+1 A tipi evlerin olduğu C Blok, rezidans konseptinde Ev-Ofis kullanımına uygun olarak tasarlanacak. Bu bloktaki 2+1 A tipi evlerin küçük odalarında, opsiyonel olarak açılabilir sistem duvar uygulaması yapılabilecek.

TOPAZ Residence ayrıca, iç mekan hava, nem, işi ve gün ışığı fiziksel koşullarına yönelik bir alt yapıyla tüm gün keyifle evde zaman geçirmeye uygun özelliklerle donatıldı. 2+1 dairelerde hem salondan hem de yatak odasından ulaşılan balkonlar ev ile sokak arasında bağlantı kurulurken, temiz havanın her daim evin içinde dolaşması hedeflendi. Lider markalarla tasarlanan mekanlar için tüm malzemeler itinayla seçildi.

İşin önde, evin arkada!

TOPAZ Residence'in alt katında yer alacak 3.780 metrekare alan üzerine kurulu paylaşımlı ofis, etkileşime açık ve daha özgür çalışma olanağı sunan esnek bir mimari yaklaşımla planlandı. İstendiğinde mahremiyet istendiğinde çalışanların sosyal anlamda birbirlerinden beslenebilecekleri bir çalışma ortamı olarak hayal edilen bu alan, TOPAZ Residence sakinlerine ‘önde iş, arkada ev' ayrıcalığı yaşatacak.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İstanbul Havalimanı'nda yolcu sayısı 47 milyona ulaştı!
  • 28.09.2022 09:46

İstanbul Havalimanı'nda yolcu sayısı 47 milyona ulaştı!

İstanbul Havalimanı CEO'su Kadri Samsunlu, sene başından bu yana İstanbul Havali ...

İstanbul Havalimanı günlük 1286 uçuşla Avrupa'da birinciliğini korudu
  • 27.09.2022 17:07

İstanbul Havalimanı günlük 1286 uçuşla Avrupa'da birinciliğini korudu

Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Teşkilatının (EUROCONTROL) uçuş raporuna göre, ...

İstanbul Havalimanı, Körfez ve Avrupa'daki rakipleri solladı!
  • 26.09.2022 10:35

İstanbul Havalimanı, Körfez ve Avrupa'daki rakipleri solladı!

İstanbul Havalimanı, pandemi sonrası toparlanmada 100 yıllık rakiplerine fark at ...

İstanbul Havalimanı, yılın ilk 8 ayında 41 milyon yolcu ağırladı!
  • 26.09.2022 09:26

İstanbul Havalimanı, yılın ilk 8 ayında 41 milyon yolcu ağırladı!

Bu yılın 8 aylık döneminde Türkiye'nin önemli turizm merkezlerine ulaşım sağlaya ...

İstanbul Havalimanı, ağustos ayını Avrupa’nın zirvesinde tamamladı
  • 15.09.2022 10:45

İstanbul Havalimanı, ağustos ayını Avrupa’nın zirvesinde tamamladı

Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Teşkilatı (EUROCONTROL) tarafından yayınlanan r ...

İstanbul Havalimanı günlük 1351 uçuşla Avrupa'da birinci oldu
  • 13.09.2022 11:16

İstanbul Havalimanı günlük 1351 uçuşla Avrupa'da birinci oldu

İstanbul Havalimanı, 5-11 Eylül döneminde günlük ortalama 1351 uçuşla Avrupa'dak ...