3S Firuze Konakları’nda yüzde 10 peşinat ve yüzde 10 indirim!

3S Firuze Konakları’nda yüzde 10 peşinat ve yüzde 10 indirim!

3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları’nda son dairelerin satışı cazip kredi oranları devam ediyor.

3S Kale Holding'in hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle dikkat çeken 3S Firuze Konakları'nda son daireler cazip kredi oranı ile satışa sunuldu. %10 indirim ve %10 peşinat ile satışa sunulan son dairelerde 1+1 evler 628.000 TL'den, 2+1 evler 880.000 TL'den, 3+1 evler 1.260.000 TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

3S Firuze Konakları 28.000 metrekarelik proje sahasına inşa edildi. 3S Firuze Konakları, muhteşem göl manzarası ve az katlı mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile Avcılar'da bambaşka bir yaşam alanı sunuyor. Projenin ortak kat bahçeleri ve ferah tasarımı dikkat çekiyor. E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağına sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla da ulaşım kolaylığı sağlıyor.

3S Firuze Konakları'nda hayatı kolaylaştıran diğer detaylardan birisi de sakinlerinin tüketim ve sosyalleşme ihtiyaçlarının da düşünülmesi. Alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği market ve günün yorgunluğunun bir kahve eşliğinde atılabileceği kafe gibi yaşam alanları da 3S Firuze Konakları'nda bulunuyor.

Projede 3S Kale'nin kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirildi. Kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella'dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.

Yorum Yaz