Yeni Moda Evleri'nde yüzde 5 indirim!

Yeni Moda Evleri'nde yüzde 5 indirim!

Eroğlu yapı tarafından Büyükçekmce Albatros’ta inşa edilen Yenimoda Evleri’nde yüzde 5 peşinle daire satılıyor

Eroğlu yapı tarafından Büyükçekmce Albatros'ta inşa edilen Yenimoda Evleri'nde yüzde 5 peşinle daire satılıyor. Büyükçekmece'de Ocak 2013'te teslim edilecek Yenimoda Evleri'nde deniz ve göl manzaralı evlerin fiyatı 147 bin ile 1 milyon 213 bin lira arasında değişiyor.

Yenimoda Evleri sakinlerine şehrin imkânlarından fedakârlık etmeden tatil keyfi tadında bir yaşam sürmelerini sağlayan pek çok olanak sunuyor. Hem çalışan aile üyeleri hem de çocuklar için kışlık ev düzeninde yazlık ev keyfi sunan Yenimoda Evleri'nde anneler; çocukları bahçede, havuzda güvenle vakit geçirirken, denize ve Büyükçekmece'ye bakan salon veya teraslarında misafirlerini ağırlayabilecek.

Ankastre beyaz eşyaları ile birlikte teslim edilen geniş ve ferah mutfaklar, aileler için projenin öne çıkan bir diğer özelliği. Projenin, Hadımköy Sanayi Sitesi başta olmak üzere merkezi iş alanlarına yakın olması sayesinde babalar, işten çıktıktan kısa bir süre sonra, aileleriyle keyifli vakit geçirecekleri tatil ortamına kavuşabilecekler.

 

Proje Adı : Yenimoda Evleri
Yeri : Büyükçekmece
Arsa Alanı : 18.754 m²
İnşaat Alanı : 35.197 m²
Satılabilir Alan : 28.000 m²
Konut Adedi : 145
Konut Büyüklükleri : 67-418 m²
Mimari Tasarım : Formist Mimarlık / Serhat Mumcu & Banu Ulaş
Sosyal Donatılar : Açık havuz, sosyal tesis, spor salonu
Teslim Tarihi : Ocak 2013

 

Yenimoda Evleri iletişim bilgileri

Web: www.erogluyapi.com.tr

E-posta:  info@erogluyapi.com.tr

Tel: 0212 444 37 97 

 

  • Etiketler:

Yorum Yaz