Uni Life’ta 22 bin 500 liraya! Boğaz manzaralı!

Uni Life’ta 22 bin 500 liraya! Boğaz manzaralı!

Çanakkale’de yapılan Uni Life projesinde stüdyo daireler 22.500 liradan satılıyor. Uni Life’ta 2+1 daireler de 51.500 liradan satılıyor

 


Çanakkale'de yenilikçi tasarımları, uygun fiyat politikaları ve konsept mimari projeleriyle adından bahsettiren Mim İnşaat A.Ş., yeni projesi UNI LIFE ile daha önce yaptığı Troia Palace'ta olduğu gibi ergonomik, modern ve enerjik yaşam alanları üretmeye devam ediyor.

22 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Uni Life projesindeki dairelerin yüzde 50'si satıldı. Çanakkale'nin eşsiz doğasını ve boğaz manzarasını birleştiren, alışveriş merkezi, üniversite, hastane ve sahil bandının ortasına konumlandırılan Uni Life projesinde stüdyo daireler 22.500 liradan, 1+1 daireler 35.500 liradan, 2+1 daireler de 51.500 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
Uni Life projesinde, Finansbank ile yapılan özel proje anlaşması doğrultusunda, 120 aya kadar varan konut kredisi kullanılabiliyor.

Uni Life projesinin gerek Çanakkale'den gerekse büyük metropollerden gördüğü yoğun ilgiyi değerlendiren firma yetkilileri şu açıklamalarda bulundu:
“Çanakkale'nin yükselen değeri Kepez de üniversite, alışveriş merkezleri ve yaşam alanlarının ortasına konumlandırdığımız boğaz ve orman manzaralı projemiz; şehirdeki tüm müzelere, kalelere ve savaş alanlarına 5- 10 dakika, Şehitler Abidesi'ne 30, Troia antik kentine 30 dakika, Assos antik kentine 1 saatlik mesafede olan Uni Life projemizde kısa sürede konutlarımızın % 50 sinin satılması hem memnuniyet vericidir. Çanakkale'nin turistik bir üniversite şehri ve yükselen bir marka şehir olması nedeniyle gerçekleştirdiğimiz fonksiyonel projeler gerek kullanım gerekse yatırım amaçlı tercih ediliyor.”
 

İletişim bilgileri
Web: www.mim-uni.com
Tel: 0 286 214 22 43
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz