Sur Yapı Adapark’ta talep patladı! 147 bin TL!

Sur Yapı Adapark’ta talep patladı! 147 bin TL!

Sur Yapı’nın İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de bulunan Adapark’ta satışlar hızla devam ediyor. Exen İstanbul’un lansmanını da yapan Sur Yapı, Adapark 3. etabın satışlarında yüzde 20’yi geçti

 

İnşaat sektöründe birçok başarılı projeye imza atan Sur Yapı'nın, 200 milyon dolar değerindeki projesi Adapark'ın 1.etabının tamamı, 2. etabın yüzde 95'i satılırken 3. etapta 3 haftada yüzde 20'inin üzerinde satış oranına ulaşıldı. Daire fiyatlarının 147 bin TL'den başladığı projede farklı ödeme seçenekleri de dikkat çekiyor.

Adapark projesinde toplam 826 konut bulunuyor. 3. etapla birlikte 17 farklı tipte daire seçeneğinin daha müşterilerinin farklı beğeni ve ihtiyaçlarına sunulduğu Adapark'ta, daire büyüklükleri 66 ile 284 m2 arasında çeşitlilik kazanıyor. 1+1 dairelerde 66 ve 70 m2 olanakları sunulurken, 2+1 daireler 80 ile 132 m2 arasında 11 farklı seçenekten oluşuyor. 3+1 ve daha geniş yaşam alanlarını tercih edenleri ise 115 ile 284 m2 arasında değişen 3+1, 3,5+1, 4+1, 5+1 ve 5,5+1 daireler bekliyor.

Depreme dayanıklı, sağlam zemin üzerine inşa edilecek olan proje, her kesimden tüketiciler için farklı ve uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. 5 tip örnek dairenin de gezilebildiği proje için uygulanan ‘%1 Peşinatla Yeni Bir Yaşam' kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyenler uygun banka kredisi imkânlarından yararlanmanın yanı sıra konut bedelinin yüzde 25'ini Sur Yapı'ya yüzde 1 peşin, 6 ay sonra yüzde 4, 12- 24 ay sonra ise yüzde 10'ar olmak üzere ödeyebilecekler.

AÇIK VE KAPALI HAVUZ DA VAR

Klasik çocuk parklarından farklılaşan oyun alanları yaş gruplarına göre ayrışıyor. Yetişkin ve çocuk yüzme havuzlarına sahip projede yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu olarak kullanılabilen özel bir havuz daha bulunuyor. 960 metre yürüyüş ve bisiklet parkuru olan Adapark'ta, ev sahipleri bisikletleri için de park alanlarına sahip olacak. Ayrıca projenin içerisinde yer alan yeşil adalarda yürüme yolları da bulunuyor. Üstelik ev sahipleri sosyal tesisteki tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek. 

Meyvenizi dalından koparın

İstanbullular'ı özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan Adapark'ta ev sahibi olanlar site içerisinde özel meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan Adapark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak. 

Adapark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor 

Adapark'ta yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75'i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, oyun alanları, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, yüzme havuzları, medya salonu gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Planlanan Metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Adapark ile ulaşım da  oldukça kolay olacak. 

 

Exen İstanbul iletişim bilgileri

Web: www.exenistanbul.com.tr

Web: www.suryapi.com.tr

Tel: 0216 316 72 67 - 316 79 90

 Kaynak: Star Gazetesi

  • Etiketler:

Yorum Yaz