Soyak Siesta’da %5 peşinle ayda 599 lira taksitle daire!

Soyak Siesta’da %5 peşinle ayda 599 lira taksitle daire!

Soyak Siesta’da ödemelerin 9 ay sonra teslim tarihi ile aynı aya “ertelendiği” kampanyadan, %5 peşinat ve 599 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olmak mümkün. Soyak Siesta’da fiyatlar 126 bin liradan başlıyor


 


Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam anlayışı getiren Soyak Siesta evlerinin 1 ve 2. etabına özel bir kampanya sunuyor.  Soyak Siesta'da ödemelerin 9 ay sonra teslim tarihi ile aynı aya “ertelendiği” kampanyadan, sadece %5 peşinat ve 599 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olmak mümkün. 

Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan Soyak, uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor. Soyak, İzmir'de yeni bir yaşam anlayışı sunan projesi Soyak Siesta evlerinin 9 ay sonra teslim edilecek 1. ve 2. etaplarına özel  “Şimdi al, teslimde ödemeye başla” kampanyası düzenledi.
Soyak Siesta evlerindeki kampanya kapsamında sadece %5 peşinatı şimdi ödeyerek, 599 TL'den başlayan taksitleri dairelerin teslim edileceği Mart 2011'de ödemeye başlamak mümkün olacak. Soyak Siesta evlerinde konut fiyatları 126 bin 600 liradan başlıyor, 292 bin 300 liraya kadar çıkıyor.
 
Yüzde 0.99 faizle
120 aya kadar vade ve %0.89 faiz oranı sunan Soyak Siesta'nın “Şimdi al, teslimde ödemeye başla” kampanyasında, daireleri satın alanlar teslimde ödemeye başlıyor. Sunduğu kalite ve güven anlayışıyla bir yatırım değeri taşıyan Soyak Siesta projesinde, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipteki daire seçenekleri bulunuyor.
 
İzmirlilerin yaşamını renklendirecek Soyak Siesta projesindeki modern yaşam unsurları, evin içinde olduğu kadar sosyal alanlardaki uygulamalarda da kendini gösteriyor. İzmir Karşıyaka'da kentten uzaklaşmadan doğanın içinde bir yaşam sunan Soyak Siesta evlerinin doğal unsurları ön plana taşıyan peyzaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojik uygulamaları, konforu ve fonksiyonelliği buluşturan mimari estetik anlayışı ile ön plana çıkıyor.
 
Soyak Siesta evlerinde farklı sosyal alanların sunulduğu projeden ev sahibi olanlar, evlerinin yakınında spor yapma imkanına da kavuşuyor. Soyak Siesta evlerinde planlanan ticaret merkezi sayesinde Soyak Siesta sakinleri günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılarken; çocuklar kendileri için tasarlanan oyun alanlarında keyifli zamanlar geçirebilecek.  Yüzme havuzları, kafe alanları, açık ve kapalı otoparklar da Soyak Siesta evlerinde yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor.  Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.
 

Soyak Siesta İzmir iletişim bilgileri
Web: www.soyak.com.tr
Tel: 444 0 795

 

 
  • Etiketler:

Yorum Yaz