Soyak Park Aparts'ta kira derdine son! 548 TL taksitle!

Soyak Park Aparts'ta kira derdine son! 548 TL taksitle!

Soyak'ın İstanbul Halkalı'daki projesi Soyak Park Aparts'tan Ayda 548 TL taksitle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor

Gayrimenkul sektöründe yaklaşık 50 yıllık birikimi ile değer katan yaşam alanları geliştirmeyi hedefleyen Soyak, İstanbul Halkalı'daki projesi Soyak Park Aparts'tan 77.500 TL'den başlayan fiyatlar ile daire sahibi olma imkanı sunuyor.
 
Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı yöntemiyle geliştirilen, 2.200 konuttan oluşan Soyak Park Aparts projesinde yüzme havuzları, basketbol alanları, tenis kortları fitness salonu ve sosyal tesisler bulunuyor. Farklı konut tipleri ve uygun fiyat seçenekleriyle, sakinleri için şehrin içinde güvenli ve doğayla iç içe bir yaşam alanı sunan Soyak Park Aparts projesi, yatırımcılar için de yüksek değer kazandıran bir proje olacak.
 
77 bin 500 TL'ye daire
 
Toplam 4 etap ve 2.200 konuttan oluşan projenin satışa sunulan ilk iki etabında 1.121 daire yer alıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı projede ayrıca, bahçeli dubleks kent evlerinin yanı sıra, teraslı çatı dubleksler de Soyak kalitesine güvenenlerin beğenisine sunuluyor. 77.500 ile 270.000 TL arasındaki daire fiyatlarının yanı sıra, bahçeli ve dubleks kent evleri fiyatları 158.000 TL ile 301.500 TL arasında değişen Soyak Park Aparts'ta her bütçeye uyarlanabilecek artan taksit ve ara ödemeli esnek ödeme planları yer alıyor. Projede, %5 peşinat ve 120 aya varan vade seçenekleri ile kaliteli bir yaşama kavuşmak mümkün.

Soyak Park Aparts, Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen ve tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımından, enerji verimliliği ve sosyal yaşam alanlarına kadar bir çok alanda inceleme, araştırma ve uygulama yapıldı. Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts'ta site sakinleri; özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli bir yaşamın tadını çıkaracak. Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti olacak. Soyak Park Aparts, satın alırken sağladığı ödeme avantajlarının yanı sıra, yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma fırsatı sunacak. 


 
Soyak Park Aparts iletişim bilgileri
Web: http://www.soyak.com.tr/
Tel: 444 0 795

  
  • Etiketler:

Yorum Yaz