Özyurtlar İnşaat Ntepe'de kampanyayı uzattı! 117 bin TL!

Özyurtlar İnşaat Ntepe'de kampanyayı uzattı! 117 bin TL!

Ntepe, Gardencity 3, Ntowers ve Nmerkez projeleriyle Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'na katılan Özyurtlar Şirketler Grubu, konut ve işyeri sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor

Ntepe, Gardencity 3, Ntowers ve Nmerkez projeleriyle Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'na katılan Özyurtlar Şirketler Grubu, konut ve işyeri sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Özyurtlar İnşaat Ntepe projesinde ‘Yüzde 25 peşin 7 ay sonra taşın' kampanyasıyla dikkat çekerken, yine bu projeden dükkan kiralamak isteyenlere cazip kira seçenekleriyle kolaylık sağlıyor.

Fuarda görücüye çıktı

Bugüne kadar 3 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar Şirketler Grubu, Gardencity 3, Ntepe, Ntowers ve Nmerkez projeleriyle Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'nda konut sahibi olmak isteyenlerle biraraya geliyor. 16-20 Şubat tarihleri arasında Yeşilköy'de bulunan CNR Expo İstanbul'da düzenlenecek olan fuarda Özyurtlar Şirketler Grubu'nun standını ziyaret edenler hem projeler hakkında bilgi alacak, hem de sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Özyurtlar Grubu, gördüğü yoğun ilgi üzerine uzatılan Ntepe'nin kampanyasını da yine ilk kez Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'nda duyurdu.

Dükkanlar kiraya çıktı

Esenyurt ve Bahçeşehir'in kesiştiği noktada yer alan Ntepe'nin 400 konut, 40 ofis ve 40 da dükkândan oluştuğunu söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, "Dükkanların bir taraftan satışı devam ederken diğer taraftan da kiralamasını yapıyoruz. Aylık kirası 2 bin lira ile 8 bin lira arasında değişen dükkanlara büyük ilgi var. Projedeki en büyük dükkanı Tesco-Kipa kiraladı. Yine bir diğer müşterimiz de Marmaris Büfe. Bunun yanı sıra kuru temizlemeciden kuruyemişçiye çok farklı alanlarda kiralama yaptık. Ayrıcalıklı bir projede işyeri sahibi olmak isteyenlerin elini çabuk tutması lazım" dedi.

Ntepe'nin Esenkent ve Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı'nda yer aldığını ve merkezi konuma sahip olduğunu belirten Özyurt, "Ntepe, Pazartürk'e 100 metre, CarrefourSA Alışveriş Merkezi'ne 300 metre, Migros'a 500 metre ve bankaların bulunduğu caddeye 600 metre uzaklıkta bulunuyor. Ntepe'ye 100 metre mesafede bir okul, 300 metre uzaklıkta da bir hastane var. Ulaşımın son derece kolay olduğu proje, Atatürk Havalimanı'na da 25 km mesafede yer alıyor" diye konuştu.

 

1+1 daireler 117 bin lira

Tamer Özyurt, Ntepe için ocak ayında düzenledikleri ‘Yüzde 25 peşin, 7 ay sonra taşın. Tapu hemen teslim' kampanyasını gördükleri yoğun ilgi üzerine uzatma kararı aldıklarını da açıkladı. Hayatın eylül ayında başlayacağı Ntepe'de 1+1 dairelerin 117 bin liradan, 2+1 dairelerin 227 bin liradan, 3+1 dairelerinse 257 bin liradan satıldığını söyleyen Özyurt, ofislerin 150 bin lira ile 180 bin arasında, işyerlerininse 200 bin lirayla 2.5 milyon lira arasında fiyatlarla satışa sunulduğunu anlattı.

Ntepe iletişim bilgileri
Web: http://www.ntepeesenyurt.com/
Web: www.ozyurtlar.com
Tel: 0212 672 55 58
Tel: 444 4 027

  • Etiketler:

Yorum Yaz