Narin Park'ta 59 BİN LİRAYA! 3.200 TL PEŞİNLE!

Narin Park'ta 59 BİN LİRAYA! 3.200 TL PEŞİNLE!

Narin Park'ın mart ayında başlayan yeni kampanyası ile banka kredisiz, kefilsiz, 59 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve 3 bin 200 TL peşinatla konut sahibi olabilmek mümkün

  

Çerkezköy'ün Narin Park'la birlikte ciddi bir değişim yaşadığını belirten Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin, Narin Park Projesi'nin toplam 7 bin konuttan oluşruğun belirtiyor. Narin, projenin 15 blok halinde 492 dairelik Erguvan Sitesi'nde 163 dairede yaşamın başladığını ifade ederek, nisan sonuna kadar 71 dairenin daha sahiplerine teslim edileceğini kaydetti.
 
Bölgeden de talep var
Projenin satışa çıkması sonrasında en büyük ilgiyi İstanbul'dan gördüğünü söyleyen Emre Narin, "Narin Park'tan ağırlıklı olarak İstanbullular konut alıyor. Gerçi yüzde 80'lerde olan bu oran giderek düşüyor ve artık çevreden de talep geliyor. Ana sebep, insanımızda büyük şehirler haricinde projeden veya maketten konut almak alışkanlığı yok. Dolayısıyla Narin Park'ta binalar ortaya çıktıkça, yaşam başladıkça bölgeden talep de artıyor" dedi.
 
3 bin 200 TL peşinatla daire
Narin Park'ın mart ayında başlayan yeni kampanyası ile banka kredisiz, kefilsiz, 59 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve 3 bin 200 TL peşinatla konut sahibi olabilmek mümkün. 1+1 dairelerin kirası 450 TL'yi buluyor. Daire bedeli/kira getiri oranının yüzde 8'e yakın olduğunu kaydeden Emre Narin, İstanbul'da bu oranın konutta yüzde 3'ü geçmediğini ifade ediyor. Çerkezköy'de metrekare satış fiyatlarının hızlı tren, sanayinin taşınması gibi gelişmelerle çok hızlı bir şekilde orta vadede yukarı hareket edeceğini öngördüklerini ifade eden Narin ayrıca, haziran ayında Kipa/Tesco'nun 35 bin metrekare büyüklüğünde alışveriş merkezini Narin Park'ta açacağını ifade etti.


İletişim bilgileri

Web:  www.narinparkevleri.com
E-posta: info@narinparkevleri.com

Tel: 0 282 726 73 04

  • Etiketler:

Yorum Yaz