Middleist'te 70 bin liralık hediye çeki!

Middleist'te 70 bin liralık hediye çeki!

Ortadoğu Grup, Middleist Konutları için özel bir kampanya başlattı. Middleist projesinde 30 daire için 50 bini Koleksiyon Mobilya ve 20 bini Evdema dekorasyon mağazalarından olmak üzere toplamda 70 bin TL'lik hediye çeki veriliyor

 

Middleist Evleri Pazarlama Satış Müdürü Murat Yiğit, teslimi yaklaşan Middleist Projesi'nin yanı sıra Ortadoğu Şirketler Grubu'nun bu yıl içinde başlamayı planladığı diğer projelerle ilgili olarak Sabah Emlak & Mortgage'a konuştu.
Middleist projesinin Ortadoğu Şirketler Grubu bünyesinde gerçekleştirildiğini belirten Yiğit, Middleist projesinin İstanbul'un ortası denebilecek Şişli'de konumlandırıldığını söyledi.
 
Middleist Evleri'nin 8 dönümlük arazi üzerinde 4 blok ve toplam 182 konuttan oluştuğu bilgisini veren Yiğit, "Middleist projesinde inşaat alanının altı kayalık olmasına rağmen biz yoğun bir çalışmayla 3-4 kat zemine inip her daire için 2 araçlık otopark inşa ettik ve sosyal tesisleri de bina altlarına konumlandırdık. Kayalık zeminin üstüne ayrıca radye temel ve yüksek katlı bloklarda kullanılan C35 standardında beton kullanarak geniş perde kolonlarla imal ettik" diye konuştu.
 
Yiğit, Middleist projesinin statik projesinin dünya çapında tanınmış bir firma olan Balkar Mühendislik'ten İrfan Balioğlu'na ait olduğunu ifade etti.
 
Middleist projesinde ev mobilyası hediye!
Ortadoğu Grup'un 30. yılını kutladığı bilgisini veren ve bu sebeple Middleist Konutları için özel bir kampanya başlattıklarını açıklayan Yiğit, "30 daire için 50 bini Koleksiyon Mobilya ve 20 bini Evdema dekorasyon mağazalarından olmak üzere toplamda 70 bin TL'lik hediye çeki veriyoruz. Buna ek olarak müşterilerimize sıfır faiz ile 120 aya kadar vadeli ödeme seçeneği sunuyoruz. Bu iki hediye Middleist evlerinden daire sahibi olacak ilk 30 müşterimize 30 Nisan'a kadar çekilişsiz kurasız verilecek. Middleist bu hediyelerle Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor" dedi.
 
Avcılar'da 500 konutluk projeye başlıyor
ORTADOĞU Grup'un yeni projeleri hakkında da bilgi veren Yiğit, Avcılar'da 70 dönümlük arazi üzerine 450-500 dairelik bir projeye başlayacaklarını açıkladı. 3 katlı olarak planlanan projede otoparkından kreşine, açık kapalı havuzlardan, tüm sportif ve dinlenme amaçlı sosyal olanaklara kadar geniş imkanların sunulacağını belirten Yiğit, bulunduğu konum ve büyüklüğü bakımından projenin Avcılar'ın en özel “projelerinden biri olacağını vurguladı.
 
Şirket olarak “her yerde inşaat” değil, “çok özel, spesifik yerlerde inşaat” fikrini benimsediklerini ifade eden Yiğit, 2010 yılının son çeyreğinde bir plaza inşaatına başlayacaklarını söyledi. Yiğit plaza projesiyle ilgili şunları söyledi: “Piyalepaşa bulvarının başında, Adliye Sarayı'nın çaprazına düşen 3 blokluk plaza inşaatımız var. Altında alışveriş için kompleksli ve gene ayrıcalıklı bir çalışma olacak. Piyalepaşa bulvarı ikinci bir Maslak olmuş durumda, sürekli de gelişmeye devam eden bir bölge.”
Kaynak: Sabah Emlak


Middleist iletişim bilgileri
Web: www.middleist.com
E-posta: info@middleist.com
Tel: 0 212 221 55 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz