Kartal Aura Deluxe Residence’da 6 bin lira peşinle daire!

Kartal Aura Deluxe Residence’da 6 bin lira peşinle daire!

Kartal Aura Deluxe Residence'ta konut fiyatları 120 bin lişradan başlıyor. Kartal Aura Deluxe Residence kazanç kampanyası kapsamında 6.000 TL peşinatla rezidans daire sahibi olmak mümkün

 
Propa İnşaat'ın, Anadolu yakasının çekim merkezi Kartal E-5 aksında hayata geçirdiği Kartal Aura Deluxe Residence'da lansman özel fiyatlarıyla ev sahibi olmak için son günler. Kartal Aura Deluxe Residence kazanç kampanyası kapsamında 6.000 TL peşinatla rezidans daire sahibi olmak mümkün. Kartal Aura Deluxe Residence'da hiçbir masraf ve komisyon ödemeden, banka kredisi hazır oluyor. Faiz oranları da bankaların sunduğu en düşük oranlar. Kartal Aura Deluxe Residence'da 20 ay boyunca hiçbir ödeme yapılmıyor ve 20 ay sonra kalan yüzde 20 peşinat faiz olmadan ödeniyor. Yani bu süre boyunca Propa İnşaat, Kartal Aura Deluxe Residence'da müşterilerini finanse ediyor ve firmaya hiçbir vade farkı ödenmediği için ev sahipleri henüz dairelerini alma aşamasında bile iki kere kazanmış oluyor.

120 bin liradan başlıyor
Kartal Aura Deluxe Residence'da fiyatların 120 bin ila 360 bin TL arasında değiştiğini bildiren Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, tercihe göre yüzde 40 peşinat ödeyerek banka kredisi kullanmadan 20 ay vadelendirme seçeneği de sunduklarını ifade etti. Özçiçek, Kartal Aura Deluxe Residence'da kredi kullanmak isteyenler için de Fortis ve Finansbank'ın projeye özel kredi imkânı sunduğunu belirtti.

Kartal Aura Deluxe Residence'da, Türkiye'de ilk kez uzaktan kumandalı çağrı ve güvenlik sisteminin kullanılacağını açıklayan Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, bu sistemin deprem anında sensörlerden uyarıyı alarak daire dış kapılarının kilidini açıp tek bir tuşla asansörü çağırma fırsatı sunduğunu belirtti. Kartal Aura Deluxe Residence'daki her evde hastanelerdeki gibi acil kumanda butonu da olacağını ifade eden Özçiçek, 2-3 katta bir yiyecek-içecek otomatı bulunmasının da Türkiye'de bir ilk olacağını söyledi. Kısa sürede Kartal Aura Deluxe Residence'in yoğun ilgi gördüğünü belirten Özçiçek, Kartal'da bu yıl hizmete açılacak olan ve Anadolu yakasının tüm adliyelerini bir araya toplayan Avrupa'nın en büyük Adliye Sarayı projesi dolayısıyla hukukçuların da Kartal Aura Deluxe Residence'a büyük ilgi gösterdiklerini dile getirdi.
 
Deniz manzaralı daireler
Propa Aura Residence'ta stüdyo ve 1+1'ler ile 2+1 ve 3+1'ler bulunuyor. Farklı zevklere hitap eden bahçeli ve teraslı dairelerin bulunduğu Kartal Aura Deluxe Residence'da, tüm daireler istenirse home office olarak kullanılabiliyor. Kartal Aura Deluxe Residence'da, tüm dairelerin tam kata kadar birleştirme özelliği bulunuyor. Daire dışında da donanımlı toplantı odaları yer alıyor, residence ve ofis hizmetleri veriliyor. Tüm dairelerin güney cepheli olduğu Kartal Aura Deluxe Residence'da salon ve yatak odaları 3. kattan itibaren muhteşem bir deniz manzarasına bakıyor.
İstanbul istikametinde E5 Karayolu'ndan bir parsel içeride, trafik ve yol gürültüsü almayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda yer alan Kartal Aura Deluxe Residence, lokasyonu sebebiyle Kartal'ın en değerli ve en gelişmiş bölgesinde bulunuyor.
 
Kartal-Kadıköy metro durağı ve yaya üst geçidi Kartal Aura Deluxe Residence'ın tam önünde, yürüme mesafesinde yer alıyor. Kartal Aura Deluxe Residence, karayolunun yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede olması ve Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde, alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada konumlanıyor. Maltepe CarrefourSA, Kartal M1 Tepe, Praktiker ve Real, Grandhaus, Pendik Park Outlet alışveriş merkezlerine çok yakın olan Kartal Aura Deluxe Residence, Viaport Outlet, Neomarin ve Pendorya alışveriş merkezlerine de 10 dakika mesafede…
 

Kartal Aura Deluxe Residence iletişim bilgileri
Web: www.propaaura.com
Tel: 0216 671 19 21

 


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz