Hane Plus Esenyurt'ta 4 ev alana 1 ev hediye

Hane Plus Esenyurt'ta 4 ev alana 1 ev hediye

Ukra İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Hane Plus projesinde yüzde 20’lere varan indirimlerden 4 ev elana 1 ev hediye seçeneklerine kadar inanılmaz fırsatlar tüketicileri bekliyor

Ukra İnşaat, Esenyurt'taki Hane Plus projesinde yüzde 20'lere varan indirimlerden 4 ev elana 1 ev hediye seçeneklerine kadar çeşitli fırsatlar sunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri ile satışa sunulan Hane Plus'ta sınırlı sayıdaki evlerin fiyatı 79 bin 400 TL ile 243 bin 700 TL arasında değişiyor.

Kampanyada her konut tipi için 5 bin lira peşinat ödemek yeterli. 2011 yılının Aralık ayında teslim edilecek projede, tüketiciler evlerini teslim almadan önce başka herhangi bir taksit ya da kredi ödemeyecek. Kalan tüm borçlar ise evler teslim edildikten sonra, istenirse banka kredisi ile istenirse de Ukra İnşaat'tan 60 ay vadeli kredi ile ödenebilecek.

Tüketiciler peşin alımlarda yüzde 15 indirim olanağına sahip olurken, banka kredisi ile alımlarda yüzde 10 indirim fırsatından faydalanabilecekler... Ukra müşterilerine ise yüzde 5 indirim fırsatı da sunuluyor. Kampanya'da projeden İkinci evi alana toplam bedel üzerinden yüzde 20 indirim yapılırken, arkadaşını-komşusunu getirenin üç taksitini de (3 bin TL'ye kadar) Ukra İnşaat ödüyor. Ayrıca, projeden 4 ev alana 1 ev Ukra'dan hediye ediliyor.

 

Hane Plus evleri iletişim bilgileri
Web: www.haneplus.com.tr
E-posta: info@haneplus.com.tr
Tel: 0212 444 82 72

  • Etiketler:

Yorum Yaz