Fiside evlerinde 500 daireye %25 prim garantisi!

Fiside evlerinde 500 daireye %25 prim garantisi!

Fiyapı, küçük yatırımcının konuta yatırım yapmasını sağlamak için 'kar garantili' kampanya başlattı. Buna göre, evi alan kişi 14 ay sonra isterse evini satışa çıkaracak. Peşin alımda geçerli olan kampanya kapsamında, konut 60 günde satılmazsa Fiyapı yüzde 25 primle geri alacak

İnşaat sektörüne uygun fiyatlarla yaptığı projelerle giren ardından da Richa isimli lüks konut konseptiyle devam eden Fiyapı, alıcılarına yüzde 25 getiriyi garanti eden yeni bir kampanyaya başladı.

Fiyapı'nın, Bahçeşehir'deki projesi olan Fi-Side'da uygulanacak kampanyayla küçük yatırımcıların gayrimenkulde değerlendirmesini sağlamak amaçlandı. Kampanyada müşteri daire sözleşmesini yapıp parasını ödedikten sonra tapusunu alacak.

2012 Mayıs ayında proje teslim edildiğinde ise ister dairesini alacak isterse Fiyapı, müşterinin adına dairesini yüzde 25 kârla evi 60 gün içinde satacak.
Şayet ev piyasada satılmadıysa, bu kez Fiyapı, devreye girerek evi yüzde 25 primle kendisi satın alacak. Akıllı yaşam konsepti ile Bahçeşehir'in nitelikli projelerinden olan Fi-side'da başlatılan kampanya 500 daire ile sınırlı tutulacak ve 1 kişiye 1 daireden fazla satılmayacak. Çünkü amaç, küçük yatırımcıyı kazanmak ve çok daha fazla müşteriyi Fiyapı ailesine katmak.

Sitenin kendi ambulansı var

Şirketten verilen bilgiye göre, projede sağlık, eğitim ve uzaktan alışveriş hizmeti de yer alıyor. Hastaneye gitmeden doktora canlı bağlanılacak ve doktor danışmanlık hizmeti verebilecek. Gece gündüz doktor canlı olarak hastalığı takip edecek ve gerekli gördüğünde acil müdahale edebilecek. Ayrıca sitenin kendi ambulansı da olacak. Eğitim hizmetinde ise kursa ya da okula gitmeden evinizden eğitim kurumuna canlı bağlanarak, dersler evden alınabilecek. Gerekirse eğitim görevlisine soru da sorulabilecek. Uzaktan alışveriş hizmetinde ise tek bir tuşla evdeki PC ekranından tek tek görülerek alışveriş yapılabilecek.

 Fikret İnan "Parası olan bir kişinin 10 daire birden alması bizim için cazip değil çünkü böyle bir yatırımcının daireyi iade etmek için aldığı kesin. Dolayısıyla bu kampanyada biz daha küçük yatırımcıya para kazandırmayı aynı zamanda da Fiyapı ailesini daha da genişletmeyi hedefliyoruz" dedi.
İnan "Burada vermek istediğimiz en önemli mesaj Fiyapı'dan daire alan müşterilerimizin 14 ay gibi bir sürede yüzde 25 prim yapacağını bilmesi. Biz projenin teslimde yüzde 40 değer kazanacağını öngörerek prim garantisi verdik" diye konuştu.


4 BİN METREKARE HAVUZ

3 Nisan'a kadar sürecek kampanya peşin satışlar için geçerli olacak. Kampanya 500 daire ile sınırlı tutulacak ve bir kişiye bir daireden fazla satılmayacak. Fi-Side projesindeki 1.065 dairenin 500'ü yatırımcı için yüzde 25 prim garantili kampanya ile satılacak.

Kalan 565 daire ise özellikle ev sahibi olmak isteyen oturumcu müşteri için sıfır peşinat, sıfır taksit ve sıfır faizli 3-0 kampanyası ile satılacak. İçinde 4 bin metrekare havuz ve havuzun içinde bin 500 metrekare Kıbrıs adası olan Fi-Side projesinde, 3.223 konut bulunuyor.

Akıllı yaşam konseptinin uygulandığı Fi-Side projesi, 54 bin metrekare alan üzerine 3 bin 223 konut, 20 bin metrekare ticari alan, 100 bin metrekare otoparkla bölgenin en geniş yapı projelerinden biri. Fi-Side normal bloklarda 66 ve 77 metrekare 1+1,120 metrekare 2+1, rezidans bloklarda ise 88 ve 110 metrekare 1+1,125 m2 2+1,174 ve 195 m2 3+1 olmak üzere 8 daire modeli 25, 30 ve 35 katlı bloklardan oluşuyor. Projenin yüzde 80'i yeşil alan olarak tasarlandı.
 

Fi-Side iletişim bilgileri
Web: www.fiyapi.com
E-posta: info@fiyapi.com
Tel: 0 216 469 30 30

  • Etiketler:

Yorum Yaz