Fiside Evleri %25 prim garanti ediyor

Fiside Evleri %25 prim garanti ediyor

Fiyapı, Bahçeşehir'deki konut projesi Fi-Side projesinde "yüzde 25 prim garantili" konut kampanyası başlattı

Fiyapı, Bahçeşehir'deki konut projesi Fi-Side projesinde "yüzde 25 prim garantili" konut kampanyası başlattı. Küçük yatırımcıların paralarını gayrimenkulde değerlendirmesini sağlamayı amaçlayan kampanyada, müşteri daire sözleşmesini yapıp parasını ödedikten sonra tapusunu alacak. 15 Mart 2011 'de başlayan kampanya 3 Nisan 2011 'de sona erecek. Müşteri, Mayıs 2012'de proje teslim edildiğinde ister dairesini alacak isterse Fiyapı müşterinin adına dairesini yüzde 25 karla 60 gün içinde satacak. 60 gün içinde satılmazsa daireyi yüzde 25 primle Fiyapı alacak. Peşin satışlar için geçerli olan kampanya 500 daire ile sınırlı tutulacak ve bir kişiye bir daireden fazla satılmayacak.

10 daire alana yok

Fiyapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, "Bu kampanyada biz daha küçük yatırımcıya para kazandırmayı hedefliyoruz. Parası olan bir kişinin 10 daire birden alması cazip değil, çünkü böyle bir yatırımcının daireyi iade etmek için aldığı kesin" dedi. İnan, "Biz projenin teslimde yüzde 40 değer kazanacağını öngörerek prim garantisi verdik" dedi. Fi-Side projesindeki 1.065 dairenin 500'ü yatınmcı için yüzde 25 prim garantili kampanya ile satılacak, kalan 565 daire ise özellikle ev sahibi olmak isteyen oturumcu müşteri için sıfır peşinat, sıfır taksit ve sıfır faizli 3:0 kampanyası (konut tesliminde ödeme) ile satılacak. Konut fiyatları 109 bin liradan başlıyor.

2012 Mayıs'ta teslim edilecek

Akıllı yaşam konseptinin uygulandığı Fı-Sidea projesi, 54 bin metrekare alan üzerine 3 bin 223 konut, 20 bin metrekare ticari alan, 100 bin metrekare otopark, 4 bin metrekare yüzme havuzu ve havuzun ig'nde bin 500 metrekare Kıbrıs adasıyla bölgenin en geniş yapı projelerinden bir olma özelliğini taşıyor. Mayıs 2012'de teslim edilmesi planlanan projede sağlık, eğitim ve uzaktan alışveriş hizmeti de yer alıyor.

Hastaneye gitmeden doktora canlı bağlanılacak ve doktor danışmanlık hizmeti verebilecek. Gece gündüz doktor canlı olarak hastalığı takip edecek ve gerekli gördüğünde acil müdahale edebilecek. Ayrıca sitenin kendi ambulansı da olacak. Eğitim hizmetinde ise kursa yada okula gitmeden evinizden eğitim kurumuna canlı bağlanarak, dersleri evden alabileceksiniz.

Fi-Side iletişim bilgileri
Web: www.fiyapi.com
E-posta: info@fiyapi.com
Tel: 0 216 469 30 30

  • Etiketler:

Yorum Yaz