Eston Deniz’de mobilyalar hediye ediliyor!

Eston Deniz’de mobilyalar hediye ediliyor!

Eston Yapı, Nisan ayı boyunca Eston Deniz’den villa alan herkese 30.000 TL değerinde hediye çeki veriyor

 

Eston Yapı, Nisan ayı boyunca Eston Deniz'den villa alan herkese 30.000 TL değerinde hediye çeki veriyor. Modern ve heyecan verici farklı tasarımlarıyla salonlara renk verecek olan Koleksiyon Mobilya Nisan ayında Eston Yapı ile işbirliği yapıyor.

Yapı sektöründe 45 yıllık deneyime sahip Eston Yapı, son dönemde gerçekleştirdiği projeler ve kampanyalarla farklılık yaratıyor. Eston Yapı, 2006 yılında Yakuplu'da başladığı Eston Deniz projesi ile İstanbul'da 500'ün üzerinde yat kapasiteli marinası ve 1,5 kilometrelik sahil şeridi olan tek proje olma özelliğine sahip.
Eston Deniz; tenis, basketbol, squash, su sporları, açık ve kapalı yüzme havuzları; çocuk oyun alanları; alışveriş merkezi ve yat sahiplerinin faydalanabilmesi için marinada yer alan kafe ve butiklerden oluşan benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

Eston Yapı; Nisan ayında Koleksiyon Mobilya ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde Eston Deniz'den villa alanlara 30.000 TL değerinde Koleksiyon hediye çeki veriyor. Kampanyanın sunduğu esneklik sayesinde konut sahibi çeki dilerse hemen kullanabileceği gibi dilerse evini teslim aldığında kullanmak üzere de saklayabiliyor.
 
Eston Deniz'de farklı metrekarelerde; bahçeli ve deniz manzaralı olmak üzere; müstakil dubleks, ikiz dubleks ve katlı villa alternatiflerinin fiyatları 459.000 ile 911.000 TL arasında değişiyor.

 

İletişim bilgileri
Web: www.estondeniz.com
E-posta: [email protected]
Tel: 0212 850 20 20


 

  • Etiketler:

Yorum Yaz