maritbet girişmaritbet
Ayışığı Halting Place’da 131.500 TL'ye!

Ayışığı Halting Place’da 131.500 TL'ye!

Demir İnşaat, anahtar teslimini Ağustos 2010’da gerçekleştireceği Ayışığı Halting Place ile ödeme koşullarında esneklik sağlıyor. Fiyatlar 131.500 liradan başlıyor

 

Sektörde 26'ıncı yılını kutlayan Demir İnşaat, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde konumlanan ve Ağustos 2010'da anahtar teslimi yapılacak olan son konut projesi Ayışığı Halting Place'da, konut sahiplerini en uygun koşullarla 7 yıldızlı lüks bir hayatla buluşturuyor. Ev alırken, yüzde 8 peşinat ödenen sistemde, alıcı, konutu alıp oturuyor ya da kiraya veriyor. Kalanını ise gelecek yıl ödemeye başlıyor. 
 
E-5 Karayolu yakınında, 13 dönümlük bir alanda konumlanan, 346 konuttan oluşan Ayışığı Halting Place'da, 65 metrekareden 240 metrekareye kadar farklı büyüklükte konut alternatifleri sunuluyor. Ayışığı Halting Place Ağustos 2010'da teslim edilecek.
 
131.500 liradan başlıyor
Ayışığı Halting Place'da 65 ile 80 metrekarelik1+1'ler 131.500 lira ile 155.000 lira, 102 ile 128 metrekarelik 2+1'ler 183 bin lira ile 262 bin lira, 138 ile 225 metrekarelik 3+1'ler 262.900 lira ile 315.500 lira ve 240 metrekarelik 4+1'ler de 366.500 lira ile 395.500 lira arasındaki fiyatlardan satılıyor.
 
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, konuyla ilgili açıklamasında şu bilgiyi verdi:
“26 yıl boyunca, binlerce kişiyi ev sahibi yaptık. Bugüne kadar, konut yatırımcılarıyla kurduğumuz güven ilişkisi, bizi daima ileri taşıdı. Dededen toruna uzanan bir müşteri portföyümüz oluştu. Her zaman müşterilerimizi dinleyerek, ihtiyaçları doğrultusunda, onların yaşam ihtiyaçlarını konutlarımıza taşıdık. Son dönemde ise Ayışığı Halting Place'den ev almak isteyen konut yatırımcıları bize, kendi koşullarına göre ödeme yaparak, ev sahibi olmak istediklerini söylüyor. Bu doğrultuda, gerekli olanakları sağladık. Onlara oturacakları evi teslim ettikten sonra, koşullarına göre bir ödeme planı çıkarıyoruz. Bu yıl evlerini teslim alıp, ister oturmaya başlıyor, ister kiraya veriyorlar. Ödemeye ise koşullarına göre, gelecek yıl başlıyorlar.”  
 
Birinci sınıf malzemeler
Ayışığı Halting Place'daki dairelerde modern ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor. Banyo ve mutfaklarda siyah cam ve lake bütünlüğü sağlanan İtalyan tasarım modüler dolaplar, anti bakteriyel tezgahlar, gizli ışıklandırmalı asma tavan ve spotlar bunlardan yalnızca birkaçı… Otopark, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi özellikler ise konut sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi veriyor.
 
Türkiye'nin ve dünyanın, alanındaki en iyi markalarının tercih edildiği Ayışığı Halting Place'da lüks ve konfor, sosyal yaşam alanlarında da kendini gösteriyor. Jakuziden yürüyüş parkuruna, kapalı-açık yüzme havuzundan oyun parkına, basketbol sahasından futbol ve voleybol sahasına, barbekü alanından fitness, squash ve kafeteryalara kadar planlanan her ayrıntı, 365 gün sürecek bir tatil havası yaratıyor!

Odaya göre doğalgaz ödemesi
Ayışığı Halting Place'daki en önemli yeniliklerden biri de, her dairenin, oda bazında doğalgaz kullanım faturası ödeyebileceği özel bir sistemin kurulmuş olması. Bu sistemde, konut sahipleri, ısınmasına gerek görmediği odaların doğalgazını kapattığında ya da kıstığında, her dairede bulunan özel sensor, bu bilgiyi merkezi sisteme aktarıyor. Merkezi sistem, faturaların kullanıma göre oluşturulmasını sağlıyor. Bunun yanında, dairelerde bulunan özel elektrikli ocaklar da enerji tasarrufu yaratırken, gaz kullanımının yarattığı güvenlik risklerinin de önüne geçilmiş oluyor.
Demir İnşaat'ın bu yönde yaptığı yatırımlarla, konut sahiplerinin ulaştığı toplam tasarruf oranı ise yüzde 70.
 
Akıllı evler
Demir İnşaat, ileri inşaat teknolojisini kullandığı Ayışığı Halting Place'de, kapalı devre kamera sistemi, akıllı ev teknolojileri, 24 saat merkezi ADSL bağlantısı, daireler arası telefon görüşmesi, 24 saat sıcak su, headend TV gibi sistemlerle de lüks ve konforu herşey dahil bir paket haline getiriyor. Otellerde kullanılan headend TV, ayrı birer alıcı alınmasına gerek kalmadan, TV yayınının tüm odalara dağıtılmasını sağlayan bir sistem. Bunun yanında, daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan özel bir sistem de mevcut. Konut sahipleri, ekstra alıcılar için ayrıca harcama yapmıyor, tüm bu hizmetlerden aidat ücretleri kapsamında yararlanıyor.
 
Ayışığı Halting Place'de yaratılan 7 yıldızlı lüksün bir başka önemli detayı, spor alanlarında göze çarpıyor. Saunaları, hamamları, fitness, aerobik-plates salonları, vitamin barı ve tuz odası ile şimdiden konut sahiplerinin kullanımına açılan Ayışığı Sport Center bunlardan biri! Demir İnşaat için, ilk kez Polonya'nın Velicko şehrinde tasarlanan tuz odaları, astım, öksürük, bronşit, alerjik durumlar gibi birçok hastalığı tedavi ettiği kanıtlanarak dünyaya yayıldı. Bu odalarda, yer ve duvarlar kaya tuzuyla kaplanarak klima yardımıyla havaya karışan tuz partiküllerini, vücut solunum yoluyla alıyor.
 

İletişim bilgileri
Web: www.ayisigihaltingplace.com
E-posta: [email protected]
Tel: 0212 853 70 70

  • Etiketler:

Yorum Yaz