Ayığışı Evleri 2'de istediğin gibi öde!

Ayığışı Evleri 2'de istediğin gibi öde!

Ayığışı Evleri 2 projesinde ödeme planları ilk kez tamamen tüketicilere bırakılacak. Projede 1+1’ler 70 bin TL’den başlıyor

Kaynak: Nihal YUVACAN / Vatan

 
Demir İnşaat'ın Beylikdüzü'nde planladığı 350 dairelik Ayığışı Evleri 2 projesinde ödeme planları ilk kez tamamen tüketicilere bırakılacak. “Nasıl ödersen öde” isimli kampanyada tüketiciler, önce yüzde 10 peşinatı ödeyecek, kalanı 60 ay vadede nasıl ödemek istiyorsa liste halinde şirkete sunacak. Ticaret erbaplarını cezbeden kampanyada müşteriler, tapularını ödemeleri bittikten sonra alacak.
 
Beylikdüzü'nde inşa ettiği 346 konutluk Ayışığı Healting Palace projesini bu yıl Ağustos ayında teslim etmeye hazırlanan Demir İnşaat, aynı bölgede yılın ikinci yarısında başlayacağı Ayışığı Evleri 2 projesinde ödemelerin tamamen konut alıcılarının ihtiyaçlarına göre düzenleneceği ve sektörde ilk olacak bir model geliştirdi. “Nasıl ödersen öde” isimli kampanyada, tüketiciler önce yüzde 10 oranındaki peşinatı ödeyecek, kalan kısmı ise 60 ay vadede istediği gibi ödeyebileceği bir liste oluşturarak bunu firmaya verecek.
 
‘Müşteriler istedi, yaptık'
Müşterilerden gelen talep doğrultusunda böyle bir kampanyayı başlatma kararı aldıklarını söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Ayışığı Healting Palace 1 projemizde yüzde 8 peşinatı alıp ödemeleri 2011'de başlatıyoruz. Ancak son dönemlerde tüketicilerin çok farklı istekleriyle karşılaştık. Belli bir peşinatı olan müşterilerden bazıları, ”Şimdi araba aldım, onun ödemeleri sürüyor, 8 ay kadar taksitlerim şu oranda olsun“ diyor, bazı ticaret erbapları da ”Aman beni bankayla muhattap etme, 6 ay sonra sana topluca şu kadar vereyim“ istekleriyle geliyor. Biz de bunları dikkate alarak, isteklerini kağıda kaleme alıp bize sunmaları imkanını önümüzdeki günlerde vereceğiz” diye konuştu.
 
Hem müşterilerini hem de firma olarak kendi haklarını sözleşmeyle garanti altına alacaklarını belirten Demir, “Eğer listelerinde taahhüt ettikleri ödeme tablosuna uygun olarak taksitlerinde sıkıntı yaşarlarsa ödedikleri paralarını ödedikleri gün itibarıyla olan faizin 2 katıyla geri alacak. Biz de ödemeleri tamamlandığında kendilerine tapularını vereceğiz” dedi. 60 milyon TL'ye malolacak ve Mayıs'ta satışa çıkarılacak 346 dairelik projede metrekare fiyatının 1.500 ile 1.900 TL arasında değişeceğini kaydeden Demir, “65 metrekare 1+1'ler 118 bin TL ile 135 bin TL arasında, 142 metrekare 3+1 daireler 210 bin ile 270 bin TL arasında satılacak. Projede 120 metrekare 2+1'ler ise 170 bin TL'den satışa sunulacak. Proje 36 ayda tamamlanacak” diye konuştu.
 
1+1'ler 70 bin TL'den başlıyor
Kapalı-açık yüzme havuzu, basketbol sahası, barbekü alanı, fitness center, kapalı otopark gibi alanların sunulacağı Ayışığı Healting Palace 1'de 24 saat güvenlik, kameralı güvenlik ve uydu sistemleri mevcut. Projede 55 metrekare 1+1'ler 70 bin TL'den, 140 metrekare 3+1'ler ise 180 bin TL'den satılıyor.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz