Aura Deluxe Residence’da 6 bin lira peşinatla!

Aura Deluxe Residence’da 6 bin lira peşinatla!

Aura Deluxe Residence’ta daireler 6.000 TL peşinat ve 1.248 TL taksitle satılıyor

 

Propa İnşaat, Anadolu yakasının çekim merkezi Kartal E-5 aksında hayata geçirdiği Aura Deluxe Residence'ta 6.000 TL peşinat ve 1.248 TL taksitle rezidans daire sahibi olma fırsatı sunuyor.
 
16 Nisan'da lansmanı yapılan ve yoğun ilgi gören projede, stüdyo daireler 48 metrekare, 1+1 daireler 61-72 metrekare, 2+1 daireler 104-116 metrekare ve 3+1 daireler 118-150 metrekare arasında büyüklüğe sahip. 48 metrekarelik stüdyoların fiyatı 120 bin ile 139 bin 500 TL arasında değişiyor, 1+1'ler ise 126 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Merkezi konumu ve E-5'e sadece 30 metre mesafede olmasıyla kolay erişim imkanı sunan AURA DELUXE RESIDENCE, 195 rezidans daireden oluşuyor. Proje, yapımı devam eden Kadıköy-Kartal metrosuna 200 metre ve Adliye Sarayı'na 800 metre yakınlığıyla profesyonel yönetici ve serbest meslek sahiplerinden büyük ilgi görüyor.
 
126 bin liradan başlıyor
61 metrekare 1+1 dairelerin 126.000 TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunulduğunu belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, AURA'nın konumu ve özellikleriyle yüksek prim potansiyeli taşıdığını söyledi. Projenin gördüğü yoğun ilginin ve satış ofisinde gün boyu süren kalabalığın üç sebebi olduğunu düşündüğünü belirten Özçiçek, “İlki, E-5 konumu. Ulaşım son derece kolay. Metro durağı önümüzde. Her zaman gözde olacak ve değerini yitirmeyecek bir lokasyon.
 
Yanıbaşımızda CarrefourSA, Praktiker ve Real gibi alışveriş merkezleri var. Yaya üst geçidi bile sanki bizim için yapılmış gibi tam önümüzde yer alıyor. İkincisi, böyle bir konuma göre fiyat ve ödeme koşullarımızın cazip olması. İnsanlar bunu farkediyor, değerleneceğini görüyor. Üçüncüsü ise dairelerin sunduğu özellikler ve sosyal yaşam tarzı. Helikopterle her 10 metrede bir çektiğimiz manzara fotoğraflarını görünce dairelerin ne kadar muhteşem bir adalar ve deniz manzarasına hakim olduğu anlaşılıyor. Manzara yanında geniş, ferah ve aydınlık iç mekanlar sunuyoruz. Yüzme havuzlarından tenis kortuna kadar tüm birey ve ailelerin spor, eğlence ve dinlenme ihtiyacına AURA Club ile cevap veriyoruz.” diye konuştu.
 
Projede yatırımcı ve oturumculardan eşit ölçüde talep gördüklerini ifade eden Özçiçek, yüzde 5 peşin, yüzde 10 3. ayda ve yüzde 10 6. ayda vade farksız ödeme fırsatı sunduklarını söyledi. Fortis ve Finansbank'ın projeye özel kredi imkanı sunduğu AURA'da, kredi oranları % 0,59'dan başlıyor ve satış fiyatının % 75'ine kadar kredi kullandırılıyor.
 
3. kattan itibaren deniz ve adalar manzarası…
AURA Deluxe Residence'ta tüm daireler güney cepheli ve 3. kattan itibaren muhteşem bir adalar ve deniz manzarasına bakıyor. Farklı beğenilere de hitap eden projede, kendilerine ait bahçeleri olan 2+1 ve 3+1 daireler, bahçe ve teras alanlarıyla değer kazanıyor.
 
Merkezi konum ve ulaşım avantajı dikkat çekiyor
Proje, E-5 aksının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede olması ve Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde, alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada konumlanıyor. Maltepe CarrefourSA, Kartal M1 Tepe, Praktiker ve Real, Pendorya ve Neomarin alışveriş merkezlerine çok yakın olan proje, Viaport Outlet merkezine de 10 dakika mesafede…

 

İletişim bilgileri
Web: www.propaaura.com
E-posta: info@propa.com.tr
Tel: 0216 671 19 21

  • Etiketler:

Yorum Yaz