Akse Yaşam Konutları’nda 85 bin liraya!

Akse Yaşam Konutları’nda 85 bin liraya!

Gebze Güzeltepe’de yapılan Akse Yaşam Konutları’nda %30 peşinat sıfır faizle konut satılıyor

 

Ertaş Ulusoy Yatırım İnşaat tarafından hayata geçirilen Akse Yaşam Konutları, Gebze'nin fark yaratan projeleri arasında yer alıyor. 15 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Akse Yaşam Konutları, eğitim, ticaret ve alışveriş merkezleri arasında yer alıyor.

Satış ve pazarlaması RE/MAX Armoni Ofisi tarafından gerçekleştirilen Akse Yaşam Evleri'nde daireler kısa bir süre için, 85 bin 500 TL ile 356 bin 700 TL arasında değişen kampanyalı fiyatlar üzerinden yüzde 30 peşinat ve 0 faiz avantajı ile satışa sunuluyor. 

Yeşillikler arasında, 7 blok halinde inşa edilen Akse Yaşam Konutları, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks olmak üzere 5 farklı özellikte 400 daireden oluşuyor. Akse Yaşam Konutları, Gebze'nin gelişmiş ilçesi Güzeltepe'deki konumu sayesinde, şehirden kopmadan huzurlu bir yaşam avantajı sunuyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve İstanbul Park Pisti'ne 10 dakikalık mesafede yer alan Akse Yaşam Konutları, Marmaray Projesi'nin hayata geçmesi ile ulaşımda daha da avantajlı bir konuma gelecek.
 
Akse Yaşam Konutları, açık yüzme havuzu, dinlenme ve güneşlenme terasları, çocuk oyun alanları, koşu ve yürüyüş parkurları, spor sahası, sauna, Türk Hamamı ve fitness salonları sayesinde, çeşitli aktiviteler ile her ana hareket katıyor. Deprem Yönetmeliği'ne uygun olarak sağlam zeminde inşa edilen proje, konforlu, güvenilir ve huzurlu yaşam fırsatı sunuyor. 
 

İletişim bilgileri
Web: www.akseyasam.com/tr
Tel: 0216 368 15 75
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz