Adapark’ta yüzde 5 peşinle yeni bir yaşam! 183 bin TL’ye!

Adapark’ta yüzde 5 peşinle yeni bir yaşam! 183 bin TL’ye!

Sur Yapı'nın, İstanbul'un yeni çekim merkezi Sancaktepe'de bulunan, 200 milyon dolar değerindeki AdaPark projesinde satışlar hızla devam ediyor. AdaPark'ta kaçırılmayacak imkanlarla daire sahibi olabilirsiniz

Sur Yapı'nın, İstanbul'un yeni çekim merkezi Sancaktepe'de bulunan, 200 milyon dolar değerindeki AdaPark projesinde satışlar hızla devam ediyor. İnşaatı tamamlanmak üzere olan 1. etapta ise yakında yaşam başlıyor. İstanbulluları ayrıcalıklı bir projede yaşamaya davet eden Sur Yapı, ilk 2 etabı kaçıranların ev sahibi olması için 7 Mart 2011'e kadar geçerli olacak yeni bir fırsat sunuyor.

Yüzde 5 peşinatla yeni bir yaşam

Toplamda 16 blok, 826 daireden oluşan ve 66 m2'lik 1+1 dairelerden 284 m2'lik yardımcı odalı 5+1 dairelere kadar farklı tiplerin bulunduğu Sur Yapı AdaPark'ta kaçırılmayacak imkanlarla daire sahibi olabilirsiniz.

Daire fiyatlarının 183.000 TL ile 683.000 TL arasında değiştiği projede, uygun ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. Konut bedelinin %5'i peşin, %30'u ise 12, 24 ve 36. aylarda vade farkı uygulanmaksızın üç eşit taksitte ödenebilirken kalan %65'lik tutar için ise 60 aya %0.65 ve 120 aya %0.78 gibi cazip banka kredi olanakları sunuluyor. Üstelik kullanacağınız banka kredisine de %12 indirim avantajı sağlanıyor.

Adapark Sakinleri Meyveyi Dalından Yiyor. Ya Siz?

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan AdaPark'ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak.

Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.

AdaPark size yalnızca bir ev değil, yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. AdaPark'ta zamanınızı su yolları ve göletler arasında doğayla iç içe geçirecek, bir iskelede güneşin batışını izleyeceksiniz.

Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75'i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan AdaPark'ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay - bayan sauna, yüzme havuzları, bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonlarıyla AdaPark, çocuklar için bir eğlence cenneti.

Metroya yürüme mesafesinde yer alan AdaPark'ta ulaşım da oldukça kolay olacak.

Adapak Evleri iletişim bilgileri

Web: www.adapark.com.tr

Tel: 0 216 364 90 70

  • Etiketler:

Yorum Yaz