Adapark’ta %30’u vade farksız ödeme! 183 bin TL’ye!

Adapark’ta %30’u vade farksız ödeme! 183 bin TL’ye!

Toplamda 826 dairenin bulunduğu Sur Yapı AdaPark'ta 66 m2 1+1 dairelerden 284 m2 yardımcı odalı 5+1 dairelere kadar zengin metrekare seçenekleri bulunuyor

İnşaat sektöründe konut, ofis, endüstriyel tesisler gibi birçok başarılı projeye imza atan Sur Yapı'nın, Çekmeköy bölgesinde Sancaktepe'de bulunan, 200 milyon dolar değerindeki AdaPark projesinde özel ödeme planlı yeni kampanya ile satışlar hızla devam ediyor.

Toplamda 826 dairenin bulunduğu Sur Yapı AdaPark'ta 66 m2 1+1 dairelerden 284 m2 yardımcı odalı 5+1 dairelere kadar zengin metrekare seçenekleri bulunuyor.

Projede daire fiyatları 183.000 TL ile 683.000 TL arasında değişiyor. %5 peşin, 1 yıl sonra %10, teslimde %10 ve teslimden 1 yıl sonra %10 olmak üzere %30'u vade farksız, kalan %65'lik tutar içinse 60 aya %0,65 ve 120 aya %0,78 gibi cazip banka kredi olanakları sunuluyor. Üstelik kullanacağınız banka kredisine de %12 indirim  avantajı sağlanıyor.

Şimdi yaşam tarzınızı mükemmele doğru değiştirmenin, size özel avantajlar ve çok uygun ödeme koşullarıyla AdaPark konutlarından birine sahip olmanın tam zamanı.

 Adapark Sakinleri Meyveyi Dalından Yiyor.  Ya Siz?

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan  AdaPark'ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek. Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak. 

Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.

AdaPark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor

AdaPark size  yalnızca bir ev değil, yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. AdaPark'ta zamanınızı su yolları ve göletler arasında doğayla iç içe geçirecek, bir iskelede güneşin batışını izleyeceksiniz.

Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75'i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan AdaPark'ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay - bayan sauna, yüzme havuzları, bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla  spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonlarıyla AdaPark, çocuklarınız için bir eğlence cenneti. Üstelik tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz.

Adapak Evleri iletişim bilgileri

Web: www.adapark.com.tr

Tel: 0 216 364 90 70

  • Etiketler:

Yorum Yaz