60 AY 0 FAİZ KAMPANYASI

60 AY 0 FAİZ KAMPANYASI

Çukurova Gayrimenkul Adanus Park projesinde Yeni Yıl öncesinde "60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı ile Yeni Yılı Yeni Evinizde Karşılayın !!..“ sloganıyla çok özel bir kampanya başlattı.

Çukurova Gayrimenkul Adanus Park projesinde Yeni Yıl öncesinde "60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı ile Yeni Yılı Yeni Evinizde Karşılayın !!..“ sloganıyla çok özel bir kampanya başlattı.

Çukurova Gayrimenkul; geçmiş dönemde Adanuspark ta ev sahibi olma imkanı yakalayamayan yada fırsatı kaçıran müşterilerine yeni bir olanak sunuyor. Tüm daire seçeneklerinde; 60 ay Sıfır Faiz imkanı ile ev sahibi olma fırsatı sağlanıyor.

Sadece Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyada ev alanlar projede hayat başladığı için Yeni Yılı Yeni Evlerinde ve Yeni Komşuları ile Karşılama olanağına sahip olacaklar.

Yalnızca 180 seçkin ailenin yaşayacağı AdanusPark ta; Yatırımcılara da yaşamın başlaması ve kredilendirmelerde hemen kiralamaya uygun olması nedeniyle evin kendini ödemesi ile ilgili destek sağlanmış oluyor.

Çukurova Gayrimenkul, 1993'den beri Adana ve Mersin'de 19 kaliteli ve lüks konut projesi teslim etti. Yirminci projesi olan AdanusPark ın farkını ve kalitesini proje tamamlanmış ve yaşam başlamış olduğu için örnek daireler dışında da görmek mümkün.

Kalite standartları çok yüksek!

TAGO Mimarlık'tan Gökhan Aktan Altuğ ile Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan AdanusPark, 10 bin metrekare üzerine inşa edildi.

Tüm dairelerde; Vitra , Geberit, Franke, Rehau, Dortek, Lineadecor gibi seçkin markalara yer verildi. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı için Ytong uygulanırken, her daire arasında oluşturulan 110 cm lik galeri boşlukları ile daireler arasında ses izalasyonu maksimum seviyeye getirildi.

Klimadan , Çöp öğütücüsüne , yerden ısınma sisteminden, giyinme odasına kadar çok özel detayların yer verildiği projenin %84 ü yeşil alana ayrıldı.

Sosyal donatıları

Üstün inşaat kalitesiyle, tüm detayların düşünüldüğü projede , Daire pencerelerinin kesintisiz cam kullanımlı ferah cepheleri , deniz ve adalar manzarası, ,açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk yüzme havuzu , basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş yolları, cafe lounge alanı ve snack barı ile seçkin ailelerini ağırlamak üzere yaşam başladı…

Adanus Park, 2012 Şubat ayında açılacak Metro istasyonuna 200 mt yürüme mesafesinde olup, İstanbul'un Maslak, Levent, Atatürk Havalimanı, Avcılar gibi bölgelerine Avrupa standartlarında yolculuk edilebilecek.

Adanus Park ulaşım

Yakın zamanda hayata geçecek olan Adliye Sarayına ise 2 dakika mesafedeki sitede, Tem bağlantı yolu ile E-5'e cepheli bağlantı aksları birleşim noktasındaki evinizden; Sabiha Gökçen havaalanı 15 dk, Kartal sahil yolu 7 dakika , Bağdat caddesi 20 dk. Kozyatağı E-5 10dk, Levent sadece 30 dk. Mesafede.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Çukurova Balkon'da eviniz adalara bakacak
  • 01.12.2016 11:55

Çukurova Balkon'da eviniz adalara bakacak

Çukurova Kent Yapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon, orman ...

Tamer Son, inşaat sektörünü değerlendirdi!
  • 17.09.2012 15:59

Tamer Son, inşaat sektörünü değerlendirdi!

Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Son, gayrimenkul sektöründeki so ...

Konut satışları ekim ayında rekora koştu!
  • 05.12.2016 11:08

Konut satışları ekim ayında rekora koştu!

Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, ‘güvenli liman’ markalı k ...