maritbet girişmaritbet
Seranit, çağdaş mekanlar sunuyor

Seranit, çağdaş mekanlar sunuyor

Seranit, farklı renk seçenekleri ile 20x20 cm’den başlayıp 90x135 cm’ye kadar uzanan geniş bir ürün gamında porselen karo üretiyor

 


Yıllardır dünyanın her yerinde dış cephe ve iç mekan uygulamalarını başarıyla yürüten Seranit, farklı renk seçenekleri ile 20x20 cm'den başlayıp 90x135 cm'ye kadar uzanan geniş bir ürün gamında porselen karo üretiyor.
Seranit, büyük iş ve alışveriş merkezleri, havalimanları, üniversiteler,  sağlık merkezleri, büyük oteller ve resmi devlet kuruluşlarının binaları, nitelikli konut projeleri v.b. tesislerin iç ve dış cephelerinde öncelikli tercih edilen marka olarak dikkat çekiyor.
Seranit, dünyanın en soğuk yeri olarak bilinen Sibirya'daki Mansisky Üniversitesinin dış cephesinden, dünyamızın altı olarak nitelendirilen Down Under Avustralya'ya kadar yayılan faaliyetlerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.
 
Seranit'ten Çarpıcı Seriler
 
Riverstone
Rölyef yüzey bitişli ve dokulu yapısını beş rengiyle zenginleştiren Riverstone, aşınmaz yapısı ve kaymazlığıyla sağlam yapısını renk tonları ile doğallığa taşıyor. 60x120 ebadıyla dış mekanlarda, zeminde ve duvardaki uygunluğuyla göz dolduruyor.
 
Serarock
Rölyef yüzey bitişi,  akçaağaç, gri, venge ve ceviz olmak üzere dört renk seçeneği ile  kaymazlığı ve sağlamlığı destekleyen Serarock, hoş tasarımıyla ruhunuza da küçük bir dokunuş yapıyor. 60x120 ebadı ile binalarda, açık alanlarda, zeminde, duvarda kullanabileceğiniz Serarock değişik renkleriyle de etkiliyor.
 
Serawood
60x120, 30x120, 20x120, 15x120, 10x120 cm ebatlarında ve mat olarak üretilen Serawood, dört farklı rengi ile ahşabın asaletini tasarımlar ile bir araya getirirken, etkisini sessiz ve derinden gösteriyor.

 
  • Etiketler:

Yorum Yaz