ODE Yalıtım TURQUALITY® Programında!

ODE Yalıtım TURQUALITY® Programında!

ODE Yalıtım, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı’na katılan ilk yalıtım markası oldu

Yerel bir güçten bir dünya markası yaratmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı'na katılan ilk yalıtım markası oldu.
Girişim Sermayesi'nin ortak olduğu ve Ernst&Young Yılın Girişimcisi Ödülünü almaya hak kazanan ilk yalıtım markası olan Ode Yalıtım, 25 yıldır yalıtım sektöründe ilklere imza atıyor. Yalıtım sektörünün öncüsü olma yolunda iddialarını TURQUALITY destek programına katılan ilk yalıtım markası olarak sürdürmeye devam ediyor.

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “ODE Yalıtım olarak ciddi bir büyüme dönemindeyiz ve dış pazardaki tanıtım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Özellikle son 5 yıldır ODE Yalıtım olarak yurt dışı fuarlara, ziyaretlere ve eğitimlere daha fazla önem veriyoruz. Katıldığımız fuarlarda mevcut müşterilerimize yeni ürünlerimizi göstererek, birlikte iş fırsatlarını değerlendiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz yatırım ve ihracat girişimleriyle bir Türk markasının adını dünyaya duyurmayı hedefliyoruz, yurtdışında üretim gerçekleştirmek için uygun yatırım koşullarını gözetiyoruz. Bir Türk markası olarak, uluslararası hedeflerimizi destekleyecek,  olduğuna inandığımız, TURQUALITY programına dâhil olmaktan dolayı çok mutluyuz.” dedi.

Ode Yalıtım, TURQUALITY destek programı kapsamındaki 67. marka olup bu destekten 5 yıl boyunca yararlanacaktır. Kurumsallaşma, markalaşma ve pazarlama konularında hedef pazarlarda ODE Yalıtım'a finansal katkı da verecek olan TURQUALITY destek programı, 2003 yılından günümüze kapsamına giren markalara 125 milyon USD finansal destek sağlanmış olup, yurt dışında 95 mağaza, 84 ofis ve 72 showroom bu destekten faydalanmaktadır.
  • Etiketler:

Yorum Yaz