maritbet girişmaritbet
AR Dış Ticaret şimdi de Kongo’da

AR Dış Ticaret şimdi de Kongo’da

Kongo’nun ilk 5 yıldızlı oteli olacak Karavia Hotel’de AR Dış Ticaret ürünleri kullanılacak

 


Dünyaca ünlü projelerde halı ve duvar kağıtları ile yer alan AR Dış Ticaret, kaliteli ürün ve hizmetlerini, Afrika Kıtasında Ekvator Gine ve Libya'dan sonra şimdi de Kongo'ya taşıyor. Kongo'nun ilk 5 yıldızlı oteli olacak Karavia Hotel'de AR Dış Ticaret ürünleri kullanılacak.
 
Halı ve duvar kağıdında dünyanın lider markalarını ve kaliteli, şık, ergonomik tasarımlarını tecrübeli uzman çalışanları ile sunan AR Dış Ticaret, dünyaca ünlü projelerde tercih edilmeye devam ediyor. Ekvator Gine Malabo Hilton, Libya Tripoli Radisson SAS, Tripoli Al Tadaman Tween Towers ve Tripoli Eye Hospital'den sonra Kongo'nun ilk 5 yıldızlı oteli olacak Karavia Hotel'de de AR Dış Ticaret ürünleri ile yer alacak.
 
Kongo'da bulunan, 240 odalı Karavia Hotel, Haziran ayında hizmete girecek. Toplamda 6500 m² axminster halı kullanılan projede bütün halı tasarımları  proje dizayn gurubunun istekleri doğrultusunda AR DIŞ TİCARET Tasarım Ekibi tarafından axminster teknolojisine uyarlanarak hayata geçiriliyor. Üretimin tamamı ise kaliteli ürünleri ile fark yaratan Ottoman Halı tarafından gerçekleştiriliyor.
 
Konu ile ilgili açıklama yapan AR Dış Ticaret Uluslararası İlişkiler & İş Geliştirme Sorumlusu Özge Argüder “AR Dış Ticaret olarak yer aldığımız projelerde komple hizmet felsefesiyle hareket ediyoruz. Örneğin tüm halılarının yanı sıra alt yapı uygulama malzemelerini de ülkemizden sevk ettiğimiz   Karavia Hotel'de, projenin bütün uygulamaları da AR DIŞ TİCARET'in deneyimli ekipleri tarafından yapılıyor.” dedi. AR Dış Ticaret'in bugüne kadar Sibirya'dan Kongo'ya kadar yurtiçinde ve yurtdışında pek çok prestijli projede yer aldığını söyleyen Özge Argüder, tercih edilmelerinde kaliteli ürünü uygun fiyat ve titiz bir hizmet ile sunmalarının en önemli etken olduğunu belirtti.
  • Etiketler:

Yorum Yaz