maritbet girişmaritbet
AKG Gazbeton’dan yanmaz ürünler

AKG Gazbeton’dan yanmaz ürünler

Türkiye’nin en büyük gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton ürettiği A1 sınıfı yanmaz ürünlerle inşaat sektörünün en çok tercih ettiği firmalardan biri olmaya devam ediyor

 

Türkiye'de ve dünyada, kaliteli inşaatın vazgeçilmez yapı taşlarından sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firmalarının başında yer alan AKG Gazbeton piyasaya sunduğu ürünlerin özellikleriyle de sektördeki ayrıcalığını koruyor. AKG Gazbeton'un ürettiği A1 sınıfı gazbeton; “yanmaz ürün” sınıfı özelliği ile dikkat çekerken yangın emniyeti bilincinin arttığı günümüzde inşaat firmalarının tercih ettiği en önemli ürünlerden biri oluyor.

Binalarda yangın emniyeti ve yalıtımı bir arada sunduğu için tercih edilen, İngiltere Warringtonfire laboratuarları tarafından da onaylanmış olan gazbeton yanmazlık özelliği ile özellikle AVM ve büyük tesislerde tercih ediliyor. AKG Gazbeton'un yanmazlığının yanı sıra sağladığı doğal yalıtım özelliği binalarda ısıtma ve soğutma maliyetlerinde yıllık % 59'a varan enerji tasarrufu sağlıyor.
 
Gazbeton; En Avantajlı Yapı Malzemesi
Çevreye duyarlı olması ve maliyet avantajı sağlamasıyla dünya çapındaki pek çok üretici firma tarafından tercih edilen AKG Gazbeton ürünleri inşaatların yapım aşamasına da hız katarak, ürün ve işçilik maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlıyor.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından yapılan bina statik tasarımı ve maliyetine etkilerini konu alan araştırmada; AKG Gazbeton bina yapımında sunduğu duvar blokları ve donaltılı elemanlarıyla inşaat aşamasındaki binaların maliyetlerini büyük ölçüde düşürdüğünü ortaya koymuştur. Araştırmada AKG Gazbeton'un betonarme maliyetlerini yüzde 8, temel maliyetlerini ise yüzde 22 oranında düşürdüğü tespit edilmiştir.
 
İletişim bilgileri
www.eksimaliyetartitasarruf.com
www.akg-gazbeton.com
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz