maritbet girişmaritbet
24 renk tüpten 1500 renk eldi edin!

24 renk tüpten 1500 renk eldi edin!

İlk defa Filli Boya tarafından 144 renk alternatifiyle sunulan Alpina Renklendirme Sistemi, yenilenerek geliştirildi ve artık sınırsız renk seçeneğini sizlerle buluşturmaya hazır

 

Su bazlı iç cephe boyalarının istenilen tonda renklendirilmesini sağlayan, Türkiye'nin ilk ve en çok tercih edilen renklendirme sistemi, Alpina Renklendirme Sistemi; artık 144 değil, tam 1500 renk!
İlk defa Filli Boya tarafından 144 renk alternatifiyle sunulan Alpina Renklendirme Sistemi, yenilenerek geliştirildi ve artık sınırsız renk seçeneğini sizlerle buluşturmaya hazır!
 
Yeni ARS-Pro Sistemi ile 4'ü yeni toplam 24 renk tüpünü birbirleriyle karıştırarak, hayallerinizin de ötesinde pek çok farklı renk tonuna ulaşmak çok kolay.
1500 renkli, 3 kısımdan oluşan yeni ARS-Pro yelpaze kartelasında; doğal renkler kısmında, yumuşak, huzur veren dingin tonlar; canlı renkler kısmında capcanlı,  parlak tonlar; dinamik renkler kısmında iseiddialı tonlar sizleri bekliyor.
Renk gruplarından hayalinizdeki renk tonunu seçtikten sonra, karışım tablosunda gösterilen ölçülere göre  Filli Boya'nın su bazlı beyaz boyalarıyla, renk tüplerini karıştırabilir, hayalinizdeki renge kavuşabilirsiniz.

Dilediğiniz rengi, dilediğiniz zaman ton farkı olmaksızın üretebilirsiniz
Dilediğiniz rengi, dilediğiniz zaman ton kaybı yaşanmadan tekrar üretebileceğiniz ARS Pro renklendirme sistemi 50, 100, 300 ml'lik ambalajlarla sunuluyor.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz