maritbet girişmaritbet
Boğaz'da kaçağa YAKALAMA KARARI!

Boğaz'da kaçağa YAKALAMA KARARI!

Kaçak inşaata göz yumdukları iddiasıyla tutuksuz yargılananlara yakalama kararı çıkartıldı

Kaynak: Haber Türk
İstanbul Boğaziçi'nde kaçak inşaata göz yumdukları iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan eski Boğaziçi İmar Müdür Yardımcısı Mehmet Kahveci, mühendis Emrah Yılmaz ve iş adamı Ufuk Öztürk hakkında, savcının itirazı üzerine yakalama kararı çıkartıldı.

Eski Boğaziçi İmar Müdür Yardımcısı Mehmet Kahveci ile birlikte Boğaziçi İmar Müdürlüğü Beykoz Bölgesi'nden sorumlu mühendis Emrah Yılmaz ve iş adamı Ufuk Öztürk geçtiğimiz hafta rüşvet almak ve Boğaz'da kaçak inşaata göz yummak suçlamasıyla gözaltına alındı. Sarıyer Cumhuriyet Savcılığı'na çıkarılan üç kişi, sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ancak daha sonra soruşturmayı yürüten savcının itirazı üzerine üç kişi hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Şimdi polis her yerde bu üç kişiyi arıyor.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan Mehmet Kahveci, geçen yıl, artan şikâyetler nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından görevinden alınarak Şehir ve Atölye Müdürlüğü'ne atanmıştı.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz