Mandarin Oriental Bodrum

Mandarin Oriental Bodrum'a 12 ödül birden!

Turizm 22.10.2019 11:31

Mandarin Oriental, Bodrum 2019 Haute Grandeur Global Excellence Awards’ta 12 ödülün sahibi oldu.

Mandarin Oriental, Bodrum 19 Ekim günü Kuala Lumpur'da gerçekleşen Uluslararası ölçekte prestijli ve saygın 2019 Haute Grandeur Global Excellence Awards ödül töreninde toplamda 12 ödüle layık görüldü. Ödülü Mandarin Oriental, Bodrum adına Genel Müdür Harun Dursun aldı.

Bodrum'un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı oluşturan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort'ta; her biri kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalarla toplam 137 konaklama ünitesi, iki eşsiz kum plajı, benzersiz plajların, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan dokuz restoran ve barın yanı sıra, hem ruhu hem vücudu dinlendiren ödüllü spa bulunuyor. Mandarin Oriental, Bodrum, 2014 yılında hizmet vermeye başladığı günden bu yana, sektörün en prestijli ödüllerinin sahibi olarak başarısını sürdürüyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun, bu değerli ödüller ile ilgili düşüncelerini “Uluslararası alanda layık görüldüğümüz bu prestijli ödüller bizi gururlandırıyor. Ödüllerimizin, ekipçe misafirlerimizin beklentilerinin üzerine geçmek ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatabilmek için gösterdiğimiz çabanın ve efsanevi hizmet ilkemizinbir yansıması olduğunu düşünüyorum. Her ödülle birbirine daha çok kenetlenen Mandarin Oriental, Bodrum ekibi olarak yatırımcımız Astaş Holding'in desteğiyle başarılarımızı daha da yukarı taşımak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” sözleriyle dile getirdi.

2019 Haute Grandeur Global Excellence Awards'da Mandarin Oriental, Bodrum'un aldığı ödüller:

Mandarin Oriental, Bodrum

 • Avrupa'daki En İyi Balayı Resort'u
 • Avrupa'daki En İyi Havuzlu Villa
 • Avrupa'daki En İyi Resort Spa'sı
 • Avrupa'daki En İyi Resort Villası

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum

 • Türkiye'deki En İyi Sağlıklı Yaşam Spa'sı
 • Türkiye'deki En İyi Resort Spa'sı

Assaggio

 • Avrupa'daki En İyi Sahil Restoranı
 • Türkiye'deki En İyi Resort Restoranı
 • Dünya Çapındaki En İyi İtalyan Mutfağı

Bodrum Balıkçısı

 • Avrupa'daki En İyi Resort Restoranı
 • Türkiye'deki En İyi Akdeniz Mutfağı
 • Dünya Çapındaki En İyi Türk Mutfağı

Haute Grandeur Global Hotel, Spa and Restaurant Awards öncü, saygı duyulan ve Uluslararası çapta güvenilen ödül organizasyonu olarak oteller, resort'lar, restoranlar ve spa'lar gibi lüks kurulus¸ların yüksek bas¸arılarını ödüllendirmek adına kuruldu. Ödüllere layık görülen oteller, spa'lar, restoranlar misafirperverlikten çes¸itli lüks kriterlerine kadar her alanda her zaman mükemmelli hedefleyen, misafirlerine es¸siz, unutulmaz ve ilham verici bir deneyim sagˆlayan kurulus¸lar olarak öne çıkıyor. Haute Grandeur Global Exellence Awards otel, spa ve restoran sektöründeki en yüksek övgü ve bas¸arı olarak kabul ediliyor