Elite World Sapanca
Haberler / Turizm / Elite World Sapanca’dan Sevgililer Günü fırsatları!

Elite World Sapanca’dan Sevgililer Günü fırsatları!

Turizm 03.02.2021 07:30

14 Şubat Sevgililer Günü’nü Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta geçirecek bir şanslı çift bu sene aşklarını Marmaris’te taçlandıracak.

Sevgililer gününü doğanın kalbinde yer alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort'ta geçiren çiftleri sürpriz ve özel bir tatil şansı bekliyor. Elite World Sapanca'da konaklayacak çiftlerden biri Marmaris İçmeler'de yer alan Elite World Marmaris Hotel'de tatil kazanacak. 

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile misafirlerini ağırlayan Elite   World Sapanca, Sevgililer Günü'nde çiftlere unutamayacakları romantik bir tatil imkanı yaşatmaya hazırlanıyor.  

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort'ün sevgililer günü konsepti ile düzenlenmiş konforlu odalarında ikramlar ile karşılanacak olan çiftler, The Grill Ocakbaşı Restaurant'nın romantik ortamında ödüllü Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan zengin sevgililer günü menüsünü deneyimleyebilecek,  14 Şubat gecesi otelin bahçesindeki Bonfire alanında kamp ateşi başında doğanın içinde romantik bir vakit geçirebilecekler. 

Çiftler ertesi gün yüzlerce çeşit seçeneğiyle açık büfe olarak sunulan kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç yapacaklar.

Ayrıca Sapanca'nın dışında şehrin kalbinde romantik bir akşam geçirmek isteyen çiftler ise Elite World Europe, Elite World Asia, Elite World Business, Elite World İstanbul ve Elite World Van Otelleri'nin romantik sevgililer günü paketi ile konforlu bir konaklama ve romantik bir akşam yemeği ile sevgiler gününü geçirebilecekler.