Manta Resort

Dünyanın en sıra dışı otelleri listesinde bir Türk oteli!

Turizm Zeynep Karabağ 01.08.2016
Londra’nın en ünlü seyahat firmalarından Exsus, dünyanın en benzersiz otellerini seçti. Türkiye’deki bir otel de bu listeye girmeyi başardı…
<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Manta+Resort'>Manta Resort</a>Manta Resort, Hint Okyanusu yüzeyinin dört metre altında kalan odalarıyla Afrika'nın ilk su altı oteli olarak biliniyor.

The Natura Vive's Skylodge Adventure SuitePeru'da bulunan The Natura Vive's Skylodge Adventure Suite'e ulaşmak isteyen cesaretli tatilcilerin 400 metrelik bir tırmanışı göze alması gerekiyor.

afrikaGüney Afrika'daki Phinda Game Reserve dünyanın en iyi orman oteli seçildi.

Gamirasu Cave HotelÜrgüp'te peribacalarının içine kurulan Gamirasu Cave Hotel, tatilini mağarada geçirmek isteyenler için ideal.

Ion Luxuary Adventure HotelKuzey ışıklarını izlemek için en ideal otel ise İzlanda Reykjavik'teki Ion Luxuary Adventure Hotel.

Fogo Island InnKanada'nın Newfoundland sahilindeki kayalık bölgede yer alan Fogo Island Inn, macera tutkunu tatilcilerin çok hoşuna gidecek bir alternatif.

Belmond Road to MandalayLüks bir turistik gemi yolculuğu yapmak istiyorsanız, Belmond Road to Mandalay ile hayatınızın en güzel deniz tatillerinden birini yaşamanız mümkün.

Hapuku Lodge & Tree HousesHapuku Lodge & Tree Houses; Yeni Zelanda'da dağların zirvesine inşa edilen, olağanüstü güzellikteki manzarasıyla insanı büyüleyen cinsten bir otel.

Uyuni Vintage AirstreamsKaravanda konaklamak isteyenler için Uyuni Vintage Airstreams rüya gibi bir tatil alternatifi... Size etrafı gezdirecek bir rehber ve farklı lezzetleri tatmanızı sağlayacak özel şef ise karavanın bonusu...

Londra türk oteli Manta Resort