ekgyo
Haberler / TOKİ - Emlak Konut GYO / Emlak Konut 2021 Yılında Kampanya Yapacak mı?

Emlak Konut 2021 Yılında Kampanya Yapacak mı?

TOKİ - Emlak Konut GYO 15.07.2021 16:07

Emlak Konut 2021 ve Emlak Konut Kampanya Yapacak mı sorularıyla birlikte Emlak Konut Vadi Evleri, Florya, Bizim Mahalle'nin detayları haberimizde.

Emlak Konut Kampanya 2021 kapsamında cazip fırsatlarla gayrimenkul satışına devam ediyor. Emlak Konut Vadi Evleri, Emlak Konut Florya Evleri, Emlak Konut Bizim Mahalle ve Emlak Konut Projeleri kapsamında cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Kampanya ödeme koşulları Emlak Konut GYO projelerinde geçerli oluyor.

Emlak Konut Online İşlemler İhale Ekranı

Emlak Konut Online İşlemler kapsamında ev, dükkan gibi gayrimenkul yatırımı yapma fırsatı sunuluyor. Satışa sunulan taşınmazlar için Emlak Konut web sitesi üzerinden teklif verip satın alma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu sistemde de Emlak Konut GYO ödeme seçenekleri kullanılabiliyor.

Emlak Konut Kampanya Yapacak mı 2021

Emlak Konut Kampanya Yapacak mı sorusu ev almak isteyenler tarafından sıklıkla soruluyor. Daha önce gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında Emlak Konut Kampanya İstanbul, Ankara ve İzmir projeleri yoğun ilgi görmüştü. Emlak Konut GYO 2020 kampanyası kapsamında yüzde 0,64 oranında kredi imkanı sağlıyordu.

Emlak Konut Kampanyalı Konutları

Emlak Konut e-ihale sistemi kapsamında satışa sunulan gayrimenkulleri teklif vererek satın alma imkanı sunuluyor. Şirket, portföyünde yer alan konut, işyeri, arsa gibi taşınmazları özel ödeme seçenek ve imkanlarıyla satışa sunuyor. Konut almak isteyen kişiler, bu kapsamda cazip ödeme seçeneklerinden faydalanarak mülk sahibi olabiliyor.