Gamze Cizreli

“Yeni hükümet, girişimciliği desteklemeli”

Şirket haberleri Ayşe Özlem Kuruca 09.06.2015
Big Chefs’in mucidi olarak ismini duyuran EO Türkiye Başkanı Gamze Cizreli, yeni hükümetin girişimcileri desteklemesi gerektiğini ifade etti.
Entrepreneurs' Organization (EO) Türkiye Başkanı Gamze Cizreli, genel seçime yönelik bir değerlendirme yaparak demokrasinin kazandığını belirtti. Cizreli, toplumda geniş kabul görecek yeni bir hükümet oluşturulacağını umduklarını ve bunun Türkiye'deki girişimcilik iklimine de olumlu yansıyacağını ifade etti. 

EO Türkiye Başkanı Gamze Cizreli, “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yer alacak dört partinin uzlaşma ve istikrar anlamında, seçmenin iradesiyle paralel tavır sergileyeceğine olan inancımız tam. Genel seçimler sonrasında oluşturulacak hükümetin, ekonomik gelişmenin en önemli belirleyicilerinden olan girişimcilik ortamının da gelişimine katkıda bulunmasını arzu ediyoruz. İş dünyasının global ölçekteki en büyük ağlarından biri olan EO'nun Türkiye ofisi adına, seçim sonuçlarının ülkemizin gurur duyacağı yepyeni girişimcilik hikayelerinin yazılmasına vesile olmasını diliyorum” dedi.

Girişimcilik Big Chefs Gamze Cizreli EO Türkiye