selim kosif

Kosifler Oto, BMW markası ile gayrimenkul sektörüne girdi

Şirket haberleri Sinem Öztürk 29.05.2016
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Kosifler Oto, BMW markası ile gayrimenkul sektörüne de girdi.
İstanbul Kavacık'ta 60 milyon dolara 2 arsa alarak showroom, ofis ve rezidans projelerine imza atmaya hazırlandıklarını belirten Kosif, “Tamamen BMW'nin yeni trendler ve BMW imzasını taşıyan projeler olacak. BMW ile her alanda iletişimdeyiz. Onların yeni trendleri, yeni oluşturdukları dizaynları, içerikleri biz de uygulamak zorundayız. Bunun takibini çok yakından yapıyorlar. Bu kalite algısını Kavacık'taki projelerimize yansıtacağız”” dedi.

KÖYLÜDEN ARSA TOPLADI

Otomotiv, kiralama, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösterdiklerini söyleyen Selim Kosif, Kavacık'daki yeni projeleri için 5 yıl boyunca arsa topladıklarını, bölgenin değerine uygun bir proje üreteceklerini söyledi. Showroom ve üst katları ofis olacak projelerinin bir tanesine yeni başladıklarını, diğerinin ise bitmek üzerinde olduğu bilgisini veren Kosif “Köylülerden topladık arsalarımıza dünya çapında BMW kalitesinin görüleceği bir plaza, ofis, rezidans imzasını göstereceğiz” dedi.

‘CADDE'DE DÖNÜŞÜM

Kadıköy Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm projelerine imza attıklarını dile getiren Kosif, Körfez bölgelerinden birçok kişinin buraya ilgisi olduğuna şahit olduğunu belirterek, “Vatandaşlık verilirse bu ülkelerden akın olur. Piyasa da canlanır” diye konuştu. Turizm alanında da faaliyetleri bulunduğuna değinen Selim Kosif, “Urfa, Konya, Kütahya, İstanbul ve Mardin olmak üzere beş otelimiz bulunuyor. Küçükyalı'da da otel yatırımımız olacak. Turizmde daha da büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Hürriyet

Kosifler Oto selim kofis