Gayrimenkul ve inşaat pazarı TeklifBorsasi.com'da buluşuyor !

Gayrimenkul ve inşaat pazarı TeklifBorsasi.com'da buluşuyor !

Şirket haberleri Hüseyin Belibağlı 15.05.2012
İnşaat sektöründe herhangi bir işi yaptırmak isteyenlerle iş yapanlar artık internetteki bir “pazar yeri”nde buluşuyor
 

İnşaat sektöründe herhangi bir işi yaptırmak isteyenlerle iş yapanlar artık internetteki bir  “pazar yeri”nde buluşuyor.Yapı sektörünün nabzı artık internette atıyor. TeklifBorsasi.com üzerinden açılan ihaleler arasında markalı konut projeleri, okul, hastane, baraj ve altyapı inşaatları bulunuyor. 6 ay, gayrimenkul sektörüne yönelik açılan ihalelerin toplamı 500 milyon lirayı aşıyor.
 
İnternette iş yaptırmak isteyenlerin ihale açarak teklif topladıkları ya da ilgili firma ve ustalara doğrudan ulaşabildikleri bir pazar var: TeklifBorsasi.com. Sadece inşaat sektörü değil; nakliye, web programlama, dekorasyon, çatı, boya, mimarlık, temizlik, bebek ve yaşlı bakıcılığı, parti planlama, catering, özel ders gibi hizmet sektöründeki birçok alanda TeklifBorsasi.com üzerinden ihale açmak veya teklif vermek mümkün.
 
Hizmet sektörünün tüm alanlarında tarafları birbiriyle buluşturan TeklifBorsasi.com, ülke ekonomisinin güçlü kolu gayrimenkul ve inşaat sektöründeki mimar, usta ve KOBİ'lerin yurt içi ve yurt dışındaki projelerden haberdar olmalarını ve birbirleriyle iletişime geçebilmelerini sağlayan online bir iş yapma platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
 
Alışveriş merkezinden baraj ihalesine 500 milyon lira değerinde ihaleler!
 
TeklifBorsasi.com üzerinde son 6 ayda toplamda yaklaşık 500 milyon lira değerinde 2 bin 500 ihale açıldı. Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarının üyeleri arasında bulunduğu sitede, Düzce'de 450 yataklı tatil köyü, İstanbul'da 12 okul inşaatı, İçel'de 75 yataklı devlet hastanesi, Ankara'da 1096 konut inşaatının anahtar teslim inşaat ihalesi ve daha birçok büyük ihale yer aldı. Bu büyük ihalelerin önemli bir kısmı, TeklifBorsasi.com üzerinden verildi. Bunların yanı sıra değerleri 3 milyon ile 100 milyon lira arasında değişen kat karşılığı inşaat yapım ve 15 milyon lira bütçeli kaba inşaat ihaleleri de site üzerinden açıldı. TeklifBorsasi.com, hitap ettiği geniş kitleler sayesinde Türkiye'nin her tarafındaki ihaleleri bünyesinde barındırıyor ve bunlara zaman zaman 100'ün üstünde teklifler gelmesini sağlıyor. Afyon'da 156 odalı otelin ve Ardahan'da 70 odalı otelin iç dekorasyon işleri, Tekirdağ'da 96 dairelik inşaat, Diyarbakır'da 6 milyon lira bütçeli 200 bin metrekarelik mantolama ihaleleri bu örneklerden sadece bazıları.
 
TeklifBorsasi.com'daki ihalelerin büyük bir kısmı,inşaat işlerinin çok durgun olduğu kış aylarında açıldı ve sezonun açılmış olmasıyla birlikte günlük yeni ihale sayılarında yaklaşık üç katı artış yaşandı. Yurt dışındaki büyük inşaat ve emlak projelerini de barındıran sitede Irak - Erbil'de 600 konutluk inşaat, Libya'da hastane inşaatı, Irak'ta 94 milyon dolarlık altyapı inşaatı ve Ankara'da yapılacak baraj için açılan büyük ihaleler de bulunuyor.
 
Sektörlerle ilgili hizmetleri ayrıntılı bir şekilde incelemek için www.TeklifBorsasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
İlgili Kişi:
 
Zelal Varul Er
Marjinal PorterNovelli
0212 219 29 71
zelalv@marjinal.com.t

TeklifBorsasi.com gayrimenkul inşaat sektörü pazar internet nakliye web hizmet sektörü