Rovere

Doğal ahşap görünümüyle sofistike, yalın ve sıcak mekanlar…

Şirket haberleri Emine Pile 09.12.2014
NG Kütahya Seramik, az derz kullanımı ile kusursuz yüzeyler oluşturulmasını sağlıyor
Ahşabın vazgeçilmez zarafeti, NG Kütahya Seramik'in deneyimli ellerinde göz alıcı bir yalınlığa bürünüyor. Üç farklı renk ve dekor seçeneği bulunan Rovere, mekânlara sadece ferahlık değil, sıcak bir atmosfer de kazandırıyor. İç ve dış mekanlarda ve ıslak zeminlerde kullanılabilen Rovere, ahşabın doğallığını yalın bir şıklıkla buluşturuyor.

NG Kütahya Seramik'in ahşap görünümlü yeni tasarımı Rovere, yenilikçi fikirlerle modern yaşam alanları sunmasını sağlıyor. Ahşabın vazgeçilmez zarafetini göz alıcı bir yalınlıkla buluşturan Rovere, ormanların doğallığını mekanlara getiriyor.

Doğaya ait görünümleri dijital ürün teknolojisi ile evlere taşıyan NG Kütahya Seramik, tasarımlara özgürlük sunuyor. Sade ama bir o kadar da gösterişli mekanlar sunabilen Rovere, üç farklı renk seçeneği ve modern desenleri ile sıcak bir atmosfer oluşturuyor. Kahve, kiraz ve gri renklerinde mat ve parlak olarak sunulan teknik granit seramik, nano teknolojiyle üretiliyor.

21 x 122 santimetre ölçüsündeki rektifiye karolara özel bir teknikle ahşap görünümü kazandırılıyor. Rovere'yi iç ve dış mekanlarda dört mevsim kullanmak mümkün oluyor. Kolay temizlenme özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlayan karolar, mekânlara şık ve sıcak bir görünüm kazandırıyor. Büyük ebatlı karolar, mekanda az derz kullanılmasına neden olarak kusursuz yüzeyler sunmasını sağlıyor.

Evlerden mağazalara, alışveriş merkezlerinden özel mimari projelere kadar pek çok yerde kullanılabilen modern formlara sahip dekoratif karolar ile mükemmel kombinler yapılabiliyor. NG Kütahya Seramik kalitesini ahşap görünümüyle buluşturan Rovere, sofistike dokunuşlarla sıra dışı mekanlar oluşturmayı mümkün kılıyor.
 
Mekânlara ferahlık kazandıran Rovere'yi tüm NG Kütahya Seramik mağazalarında bulabilir, kullanım alternatifleri için http://www.ngkutahyaseramik.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

NG Kütahya Seramik ahşap görünüm Rovere dekorasyon