KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım

Türkiye, bütün dünyaya örnek oluyor

Sektörden Haberler Emine Pile 15.03.2016
KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, MIPIM Fuarı hakkında ekibimize önemli açıklamalarda bulundu.
Gayrimenkul sektörünün önemli firma ve projelerine ev sahipliği yapan MIPIM'de Emlaktasondakika.com canlı yayınlarına devam ediyor. Canlı yayınımızda önemli bilgiler veren KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım şu değerlendirmelerde bulundu: "MIPIM, her sene yapılan uluslararası bir organizasyon. Bütün dünyadaki iş geliştiriciler ve firmalar burada. Belediyelerimizin bir kısmı, iş geliştiren firmalarımızın bir kısmı, başta İTO olmak üzere Türkiye'nin de bir standı var. İlk günden ilgi alaka çok güzel. Projelerinizi tanıtarak İstanbul'un değerini, Türkiye'nin değerini, belediyelerin hizmetlerini ancak böyle anlatabilirsiniz. Bu çok önemli. Kocaeli, Balıkesir, Ordu gibi belediyelerin projeleriyle fuara katıldığını aktaran Yıldırım, Beyoğlu Belediyesi'nin de çok güzel bir maketle katılım gösterdiğini aktardı. 

“İTO geçen sene yaptığı maketi geliştirerek çok güzel bir maket yapmışlar. Bu, Türkiye'nin geliştiğini, bütün dünyaya örnek olduğunu gösteriyor. İnşallah her sene çok daha gelişir. Dünya Türkiye'yi tanır, İstanbul'u tanır. MIPIM, bu sene Türkiye açısından daha güzel olmuş.”

10 BİN KONUT SATIŞA ÇIKACAK 

KİPTAŞ'ın İstanbul'daki proje planlarını açıklayan İsmet Yıldırım, Silivri'de, Esenyurt'ta ve Süleymaniye'de yeni proje müjdesi verdi. Esenyurt'taki projeye bu sene içinde başlayacaklarını aktardı. 2016'da 10 bin konutu satışa açacaklarını ekleyerek sözlerini tamamladı. 

 

 

MIPIM İsmet Yıldırım KİPTAŞ