eminat Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sertan Ünal

TSKB Gayrimenkul Değerleme’de yeni bir atama!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 08.10.2015
Değerleme sektöründe köklü birikimin ve uzmanlığın temsilcisi TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş’de yeni bir atama daha gerçekleşti.
Organizasyon yapısını son dönem gerçekleştirilen atamalarla daha da güçlendiren TSKB Gayrimenkul Değerleme'de, değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi olan Teminat Değerleme Departmanı Müdürü Sertan Ünal, Teminat Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ünal, yeni görevine Ekim 2015'te başladı.

Sertan Ünal kimdir?

Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden 2000 yılında mezun olan Sertan Ünal, SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıdır. Çalışma hayatına 2001 yılında askerlik görevini yaparken Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Başkanlığı'nda İnş. Müh. Atğm. olarak başlayan ÜNAL, 2002-2005 yılları arasında inşaat ve mühendislik firmalarında şantiye tecrübesi edinmiştir. 2005 yılında serbest olarak değerleme sektörüne adım atmıştır. 2007 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesine katılarak İzmir Şubesinde Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2010 yılında İzmir Şube Yönetmeni, 2013 yılında Teminat Değerleme Departmanında Yönetici, 2015 yılında aynı departmanda Müdür olarak çalışmıştır. 2015 Ekim ayı itibarı ile Ünal, şirketin Teminat Değerleme Departmanı Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 

Sertan Ünal TSKB Gayrimenkul Değerleme