The Address Residence İstanbul / Emaar

Emaar firmasının The Address Residence İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
emaar square The Address Residence

The Address Residence tanıtımında Tarkan fırtınası!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 28.02.2015
Emaar Bölgesel CEO’su Ozan Balaban, The Address Residence için özel bir gece düzenledi, megastar Tarkan sahneye çıktı.
Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Emaar, İstanbul'daki Emaar Square projesinin ikonik binası The Address Residence İstanbul'un tanıtımını, Four Seasons Hotel'de gerçekleştirdi.

Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa'yı yapan Dubai merkezli gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar'ın tanıtım gecesinde sahneye megastar Tarkan çıktı. Megastar, iki saatlik konser boyunca dört kıyafet değiştirdi. Davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Davetin sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy üstlendi.

İş ve cemiyet dünyası oradaydı

Fatih Terim'in eşi Fulya Terim'in sahibi olduğu Terim Events'in düzenlediği organizasyona iş ve cemiyet dünyasından yaklaşık 800 kişi katıldı.

tarkanla selfie

Aziz Yıldırım, Önder Fırat, Oktay Kaynarca, Sırrı Süreyya Önder,  Mustafa Taviloğlu, Berrin Yoleri, Mine Kalpakçıoğlu, Muzaffer Yıldırım, Ebru Akel, Siren Ertan Çarmıklı, Yıldırım Özdemir'in katıldığı davette Fatih Terim eşi, kızları ve damatlarıyla birlikte yer aldı.

The Address Resindence

Emlak basını için 3 Mart'ta yine Four Seasons Hotel'de bir lansman daha gerçekleştirecek olan Emaar'ın The Address Resindence'ının detayları bir kez de burada açıklanacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=emaar+square'>emaar square</a>

The Address Residence İletişim Bilgileri;

Web: http://www.emaarsquare.com.tr/
Telefon: 0216 547 17 17

The Address Residence emaar square