Havaalanı kentsel dönüşüm konutlarını inceleyen Tevfik Göksu

Tevfik Göksu, Havaalanı Konutları'nı inceledi

Sektörden Haberler Emine Pile 26.02.2016
Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda incelemelerde bulundu.
Esenler Belediyesi'nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü ve inşaatını Emlak Konut GYO'nun üstlendiği Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda geri sayım başladı. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nda incelemelerde bulundu.  Başkan Göksu'ya; Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk, ESKON A.Ş. Genel Müdürü Abdülkadir Şengör, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu ve Emlak Konut yetkilileri de eşlik etti. 

KURALAR 31 MART'TA

Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları'nın kentsel dönüşümde Türkiye'ye örnek olduğunu belirten Başkan Göksu, "Çalışmalar hızla devam ediyor. Hiç bir aksaklık yok. Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde bin 373 konut ve 55 işyerinin kura çekimini  31 Mart'ta gerçekleştireceğiz. İnşallah 31 Mayıs'tan sonra da konutları hak sahiplerine teslim etmeye başlayacağız. Depreme dayanıklı, güvenli ve modern konutlar binlerce ailemizin yeni yuvası olacak" dedi. 

 

 

Havaalanı kentsel dönüşüm konutları Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu Orhan Oğuz Türk Abdülkadir Şengör