Selenium Retro / Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat firmasının Selenium Retro projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Selenium Retro

Selenium Retro'da son durum!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 06.05.2016
Aşçıoğlu İnşaat projesi olan Selenium Retro'nun inşaatı devam ederken son hali havadan görüntülendi.
Ataköy'de yükselen Selenium Retro projesinden ev veya ofis sahibi olanlar, ulaşımdan alışverişe, eğitimden sağlığa kadar hayatın her anında önem taşıyan unsurların yanı başında konumlanıyor.

Aşçıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Selenium Retro, 396 üniteden meydana geliyor. Rezidans, Ev-ofis konseptiyle dikkat çeken projede, daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. 

Selenium Retro projesinin Mayıs 2017'de tamamlanması hedefleniyor. Arsa alanı 8 bin 600 metrekare olan Selenium Retro, eski kıymetlerin ve yükselen yeni standartların en uyumlu sentezi olarak tasarlandı. Nostalji yaşatacak ayrıcalıkla bir yaşam sunan Selenium Retro, cumbalarla açık balkonlarıyla dikkat çekiyor. 

İki blok halinde yükselen Selenium Retro'nun rezidans bloğunda 188 daire , kuzeydeki ofis bloğunda ise 180 birim yer alıyor. Mimari tasarımını Norm Mimarlık'ın üstlendiği projede; kafe ve bistro alanları, güneşlenme terasları, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, SPA, çok amaçlı kapalı spor alanları ve kapalı yüzme havuzu mevcut. 

Selenium Retro'nun inşaat alanı 47 bin 500 metrekare. Aşçıoğlu İnşaat'ın bir diğer projesi Selenium Ataköy'e yakın konumda bulunan site, E-5 cepheli. Selenium Retro'da 1+1'ler 68 ila 85 metrekare, 2+1'ler ise 87 ila 97 metrekare şeklinde tasarlandı. 

Selenium Retro Selenium Retro fiyat Aşçıoğlu İnşaat Norm Mimarlık