Hebo Yapı

Şehir modasında Hebo Yapı imzası!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 13.05.2016
Hebo Yapı Satış Müdürü Hebo Başak Şahindoğan, "Güney Afrika'daki bir çok ülkeye ihracat yapıyoruz. Irak, Suriye ve İran bizim iyi pazarlarımız." dedi.
Şahindoğan, 39. İstanbul Yapı Fuarı'nda yaptığı değerlendirmede, şirket olarak bu yıl 20. yıllarını kutladıklarını belirterek, "Hazır yapı sektöründe bir çok ürün gamını bir arada bulunduran Hekim Holding kuruluşuyuz. İçerisinde prefabrik binalar, konteynerler, kabinler ve şehir mobilyaları olarak nitelendirdiğimiz ürün gamına sahibiz. Bunların içindeki Hebo City ürünlerimiz, şehrin içinde gördüğünüz her an gözünüze çarpan ve günlük hayatımıza nüfuz eden ürünler. Otoparka girerken bilet aldığınız gişe kabini, apartmanınızın önündeki güvenlik kabini, ekmek aldığınız büfe, alışveriş yaptığınız köşedeki bakkal ya da köşedeki taksi durağı, şehir mobilyası dediğimiz Hebo City ürünleri." diye konuştu.

Ürünlerinin en büyük özelliğinin her şehir dokusuna uyabilmesi olduğunu vurgulayan Şahindoğan, "Ürünlerimizi örneğin büyük bir sitenin girişinde günümüz mimarisinin modern yapısına da uydurabiliyoruz ya da orman içinde ahşap yapıya da uygulayabiliyoruz. Ürünlerimizde Hekimboard markasını kullanıyoruz. Hekimboard ürünlerinin yapısı sayesinde her türlü dokuya, her ürün grubuna, şehrin her noktasına nüfuz edebiliyoruz. Bu da bize  çok geniş bir ürün gamı sağlıyor. Bunu konut olarak, şantiye binası olarak kullanabiliyoruz. Yurt dışında ve yurt içinde büyük kamp binaları kuruyoruz." bilgilerini aktardı.

"Güney Afrika bizim bu dönemde çok revaçta olan bir bölge"

Şahindoğan, şirketin ihracat yaptığı ülkelere de değinerek şunları kaydetti:

"Güney Afrika bizim bu dönemde çok revaçta olan bir bölge. Güney Afrika'daki birçok ülkeye ihracat yapıyoruz. Irak, Suriye ve son dönemde de 2016 başından itibaren İran bizim iyi pazarlarımız. Katar, Dubai ve Orta Afrika ülkelerine kadar birçok ülkede bizim ürünlerimizi bulmak mümkün. Az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde alt gelir grubu ve orta gelir grubuna hitap eden siteler kuruyoruz. Petrol ve inşaat firmalarının büyük kamplarını kuruyoruz bu ürünlerle."

Hebo Yapı, 39. İstanbul Yapı Fuarı'na özel tasarladığı modern çizgilerdeki satış ofisi standıyla sektör profesyonelleriyle buluştu. Hazır, modüler ve taşınabilir yapı sektöründe faaliyet gösteren şirket,  'Hebo City' markasıyla şehir modasında günümüzün fonksiyonellik beklentisi ötesinde kişi ve kurumların talep ettiği ihtiyaçlara uygun niteliklerde prefabrike yaşam alanları ve endüstriyel ürünlere imza atıyor.

10 Mayıs'ta kapılarını açan "39. İstanbul Yapı Fuarı - Turkey Build 2016", 14 Mayıs'a kadar Türk yapı sektörü paydaşlarını bir araya getirecek.

Hebo Yapı 39. İstanbul Yapı Fuarı Hekim Holding Hebo City