Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul, Salt İletişim ile el sıkıştı!

Sektörden Haberler Emine Pile 01.06.2015
Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçiren Piyalepaşa Gayrimenkul’ün stratejik iletişim danışmanlığını Salt İletişim yürütecek.
Piyalepaşa Gayrimenkul, Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul”u hayata geçiriyor.

Piyalepaşa İstanbul'un danışmanlığını yapacak!

Dijital pazarlama ile tam entegre olmuş çağdaş bir yapı ve yeni nesil medya iletişimi anlayışıyla hizmet veren SALT İletişim Grup, müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Polat markasının inşaattaki tecrübesini ve gücünü Piyalepaşa İstanbul ile devam ettiren Piyalepaşa Gayrimenkul'ün stratejik iletişim danışmanlığıSALT İletişim Grup üstlendi.

SALT İletişim Grup, Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından 800 milyon Dolar'lık yatırımla Beyoğlu'nun en merkezi semtlerinden Piyalepaşa'da hayata geçirilecek “Piyalepaşa İstanbul” projesinin stratejik iletişim danışmanlığını yürütecek. Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan karma kullanım projesi olarak tasarlanan Piyalepaşa İstanbul, çevreye ve semtin köklü tarihine uygun konseptiyle dikkat çekiyor.

Piyalepaşa Gayrimenkul SALT İletişim Grup