Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul

Oryapark’ın ofisinde çalışın rezidansında yaşayın

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 08.04.2015
Crown Plaza Oryapark otelinin hemen yanında yükselen LEED sertifikalı ofis kulesi çalışma verimliliği ve güvenlik üzerine planlandı.
Çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklere sahip olan Oryapark İstanbul'da aralarında bankadan kuaföre kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet vereceği, açık otoparkı olan “alışveriş caddesi” de gerek mimarisi gerekse premium markaları ağırlayan mağazalarıyla bölgeye kalite ve ayrıcalık katmaya hazırlanıyor.

Oryapark'ta rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ofisler çalışan mutluluğuna endeksli Crown Plaza Oryapark otelinin hemen yanında yükselen LEED sertifikalı ofis kulesi ise çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklere sahip. Aralarında bankadan, kuaföre kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet vereceği, açık otoparkı olan “alışveriş caddesi”de gerek mimarisi gerekse premium markaları ağırlayan mağazalarıyla bölgeye kalite ve ayrıcalık katmaya hazırlanıyor. Oryapark'ta rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Oryapark İstanbul Ümraniye