Mon Reve Eyüp / Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat

Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat firmasının Mon Reve Eyüp projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mon Reve Eyüp

Mon Reve Eyüp’te çarşıya çok yakınsınız

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 02.03.2015
Butik yaklaşımı ile Eyüp’teki standardı yükselten Mon Reve Eyüp’de yaşayanlar günlük ihtiyaçlarını cadde dükkanlardan karşılayacaklar.
Konut ve cadde mağazacılığının benimsendiği Mon Reve Eyüp, modern binalarda aile hayatını öne çıkaran bir proje olarak Bayrampaşa'da yükseliyor. Gereksinimlere uygun ve birbirlerinden farklı hizmet vermeleri planlanan yapıda 6 bin metrekarelik alan cadde mağazalarına ayrılıyor. Bu alanda yer almak isteyen girişimciler için ön talep toplama süreci başladı.

Sosyal alanlar tercih nedeni oluyor

Merkezi lokasyonda uygun fiyatlarıyla dikkat çeken proje, 1500 metrekarelik sosyal donatı alanlarıyla tercih sebebi oluyor. Aile hayatına önem veren, baylara ve bayanlara ayrı ayrı kapalı yüzme havuzlarının yer aldığı Mon Reve Eyüp'te fitness salonları, hamam, sauna, buhar ve giyim odası gibi donatılar da yer alıyor. Ağaçlar, yeşillikler, süs havuzları, kameriyeler, çocuk oyun alanlarının zenginleştirdiği peyzaj mimarisiyle Mon Reve Eyüp, konut satın almak isteyenler için kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Projedeki kat bahçeleri ise 132 metrekareden 182 metrekareye kadar uzanıyor. 

Tanıtım filmi için tıklayın

bubenimruyam.com” web sitesi üzerinden 450'nin üzerinde ön talep alan Mon Reve Eyüp projesinde lansman öncesi fiyat avantajlarından faydalanmak isteyenler 28 Şubat'ta yapılan toplantıda konutların yarısını satın aldı. Farklı bir konseptten hareket ettiklerini belirten Mes Grup Yönetim Kurulu Üyesi Enhan Ünal, doğru bir iş yaptıklarının altını çizdi. Gördükleri yoğun ilginin bunun kanıtı olduğunu söyleyen Ünal, “Aile hayatını merkeze alan ve modern hayatın nimetlerinden vazgeçmeyenler için son derece şık bir proje geliştirdik. Güvenliği, rahatlığı ve refahı öne çıkardık. Oturum için proje geliştirdik. Toplam 116 konuttan oluştuğu için buradan alanlar kendileri kullanacak. Bu kitle daha özenli bir yaklaşım istiyor. Bizde detayla çok önem verdik” dedi.

Kat bahçeleri çok büyük

Arsa alanı 8 bin 200 metrekare olarak açıklanan Mon Reve Eyüp'te inşaat alanı 37 bin metrekare olarak belirlendi.  Peyzaj alanına 3 bin 700 metrekarenin ayrıldığı proje kat bahçeleri ile dikkat çekiyor. 116 dairenin yer alacağı butik proje, birbirine bağlı 3 yuvarlak blokta yükselecek. Sekiz katlı proje bittiğinde 450 kişiye yaşam alanı sağlayacak. Konut tipleri olarak 2+1, 3+1, 4+1 dublekslerin planlandığı Mon Reve Eyüp'te dairelerin metrekare aralığı 136 metrekare ile 536 metrekare arasında değişiyor. Projede kat bahçeleri 32 metrekareden 182 metrekareye kadar farklı seçenekleri içeriyor. 

Mon Reve Eyüp İletişim Bilgileri;

Web: http://www.bubenimruyam.com/
Telefon: 0212 501 76 76 -77

Mon Reve Eyüp Eyüp Bayrampaşa Mon Reve Eyüp Mon Reve Eyüp Satılık Birlik İnşaat Mon Reve İnşaat Mes Grup