Metal Yapı

Metal Yapı Konut, Katar'da 2 projesini tanıttı

Sektörden Haberler 19.04.2017 15:53

Gayrimenkul sektörü için birçok proje inşa eden Metal Yapı Konut, EXPO Turkey by Qatar’da Blue Lake ve İstanbul Tower projesi hakkında bilgiler verdi.

Gayrimenkul sektörü için birçok markalı konut projesine imzalar atan Metal Yapı Konut, Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen EXPO Turkey by Qatar Genel Ticaret Fuarı'nda oturum düzenledi.

EXPO Turkey by Qatar Fuarı'nda basınla bir araya gelen ve Katarlı yatırımcılara projelerini tanıtan Metal Yapı Konut, Blue Lake ve İstanbul Tower 205 projesi ile dikkat çekti. 

Blue Lake İstanbul Satış Müdürü Murat Kaplanoğlu Blue Lake projesi hakkında bilgiler verirken, Zincir Yapı Satış Yönetmeni Aylin Çiçek ise İstanbul Tower 205'i anlattı.

Murat Kaplanoğlu, "Blue Lake projesinin en büyük özelliği dairelerin tamamının göl görmesi. Ayrıca 5. kattan itibaren hem göl hem deniz görmesi. 1+0'dan başlayıp 5,5+1'e kadar devam eden daire tipleri mevcut. Lokasyon olarak çok önemli bir noktada. Havalimanına 8 km uzaklıkta. Marmaray'a 300 metre, E-5 yoluna ise 900 metre uzakklıkta" açıklamasında bulunarak projenin ayrıcalıklarına değindi. 

Zincir Yapı Satış Yönetmeni Aylin Çiçek ise İstanbul Tower 205 projesi hakkında ingilizce sunum gerçekleştirdi. Metal Yapı Konut imzası taşıyan İstanbul Tower projesi 2 bloktan oluşuyor. 220 metre yükseklikteki kule bloğunda 52 ofis katı, 20 metrelik podyum bloğunda ise teras kullanımlı ofisler ve dükkanlar yer alıyor. Projenin teslimlerinin ise Mayıs 2018'de başlaması planlanıyor.